Chcete se naučit vypnout a opravdu relaxovat?

Uf, není to tak jednoduché, jak to vypadá, viďte?

Spolu to zvládneme!

Teplé dny už jsou tady, léto pomalu začíná a s ním prázdniny, dovolené, čas odpočinku a proto jsem připravila pro vás webinář zdarma " Jak se naučit vypnout a opravdu relaxovat nejen na dovolené".

Podzimní povzbuzení

Milí přátelé,

ráda bych vás v nadcházejícím podzimním čase pozdravila a také posílila ve dnech, které nejsou pro celý svět snadné. Ze všech stran je vyvíjen tak silný tlak na naši psychiku, že je nejvyšší čas začít ji posilovatnaplňovat ve stejné míře pozitivním obsahem.

Mnoho let se věnuji hledání a nalézání vnitřního klidu a také poznávání smyslu života. Pochopila jsem, že člověk nejvíce roste ve chvílích, kdy se nachází v nekomfortní zóně. A v té se právě teď nacházíme my všichni. A už dlouho. Všeobecný strach je tak velký, že leze pod zavřenými dveřmi do našich domovů a našich hlav. Tedy, pokud to dovolíme!

A z tohoto důvodu vám píšu. Abych podpořila vaši odvahu být sám sebou. Abych vám poradila, kam směřovat svou mysl, aby zůstávala klidná, vyrovnaná, napojená na Boží zdroj.

  • → Zkuste si představit, že vše, co se teď děje, je hra vesmíru, aby bylo jasné, s kým se může počítat:) pro velké změny.
  • → Zkuste se stát pozorovateli celého toho šíleného dění kolem nás. Klidnými, nezaujatými pozorovateli, u nichž emoce strachu a paniky nemají místo!
  • → Pozorujte, co se děje venku, ale zároveň zaměřte svou pozornost dovnitř, do svého nitra. Tam uvnitř vás, je věčná duše, která je božská, nesmrtelná, dokonalá, napojená na stvoření.

Kdykoliv přijde strach, vstupte svou pozorností dovnitř, do vašeho duchovního srdce, a tam nadechujte světlo, vydechujte strach. Věnujte se této praxi co nejvíce to půjde.

Minutěnky

Vím, že to není snadné a proto jsem vytvořila krátké meditace MINUTĚNKY, kde vás v řízených meditacích vedu. Můj hlas bude s vámi, povede vás do nitra a postupně zpevní celou vaši bytost.

Dopřejte Minutěnky i vašim dětem, USÍNACÍ minutěnka může být skvělým průvodcem pro klidný spánek. Člověk se s ní naučí zastavit chaos myšlenek a díky ní se postupně stává klidnějším a pevnějším.

Pokud vás navštíví covid a nebo jiné onemocnění, použijte z Minutěnek meditaci na uzdravení a hned vám bude lépe.

Hledejme pomoc u sebe, ne venku

Nehledejme pomoc venku, ale u sebe. My lidé máme obrovskou moc být sami sobě léčiteli, mentory i učiteli.

Aby pro vás začátky byly snazší, přichystala jsem na svých sociálních sítích FBIG 14 dní podpory pro osobní růst. Vkládám jsem každý den svá motivační videa, tak když se budete chtít inspirovat, jsem tu pro vás.

Zde sdílím dnešní poděkování za podporu:

„Děkuju za každý den, kdy k nám mluvíte a dáváte nám cenné rady, dělíte se o své zkušenosti. Moc mi to v téhle době pomáhá. Ještě jednou velký dík ♥♥♥️️️“. HANKA

Prospěšnost našeho dechu

Dále jsem vám chtěla napsat o prospěšnosti dechových cvičení, která výrazně posílí vaši imunitupsychiku.
Jako dokonalá prevence v těchto covidových časech je prastará technika pročišťování nosu skrze konvičku slanou vodou.
Klikněte zde pro video návod.

Natočila jsem instruktážní video se svým mužem, kterému čištění nosu slanou vodou zachránilo zdraví. Nemusel na operaci dutin, která byla dle lékařů nezbytná. Já praktikuji každé ráno. Díky tomu si vyčistíte i své strachy a negativní myšlenky. Je to opravdová nádhera. Vřele doporučuji, nic vás to nestojí a jako bonus získáte plné zdraví.

V tomto odkazu máte také návod k jednomu z dechových cvičení z mého Kurzu dýchání. Jedná se o střídavý dech.

Střídavý dech – patří mezi dechové techniky, která má příznivé účinky na naše fyzické i duševní zdraví. Tato dechová technika je považována za jednu ze základních:

  • → pročišťuje krev a dýchací systém,
  • → posiluje dýchací orgány,
  • → harmonizuje nervový systém,
  • → pomáhá proti nervozitě – tedy skvěle eliminuje stres, zmírňuje bolesti hlavy,
  • → a v případě, že ho budete praktikovat před spaním, zajistíte si tím lepší usínání i spánek.

V celém Kurzu dýchání najdete 10 dechových technik + meditaci šťastného dechu. Mí přátelé mně trochu vyčítají, že by kurz měl mít vyšší cenu, protože obsah, který nabízí, je celoživotně hluboký a nosný.

Já bych si moc přála, aby tento Kurz dýchání mělo co nejvíce lidí, protože díky tomu bude jejich život plný zdraví a radosti.

Milí přátelé,

věřím, že se brzy zase potkáme v Léčivém divadle, protože osobní setkání, obejmutí, pohled do očí, je nad všechno bohatství světa.

Budu vděčná za vaši zpětnou reakci, za zkušenosti s mými meditacemi nebo kurzem dýchání.

Přeji vám krásný podzimní čas. Využijte jej k rozjímání, k rodinnému sdílení, které vás naplní láskou. Můžete si prohlédnout fotografie a přes ně oživit vzpomínky na chvíle, kdy byly vaše děti malé. S dětmi můžete vzpomínat na své prarodiče a tím jim do nebes poslat světlo vaší lásky, které je pro ně v těchto dnech moc důležité.

My doma rádi hrajeme starou budhistickou deskovou hru LÍLU. Při ní se učíme trpělivosti a vnitřnímu stavu prázdna, abychom se dostali do Absolutna.

Věřím, že každá rodina má své radosti, které jim zpříjemní podzimní dny.

A hlavně, choďte co nejvíce do přírody! Je prokázáno, že za 20 minut pobytu v lese se nám zcela pročistí energie našeho těla. Po procházce v lese budete vědět, že svět je stále v pořádku.

Objímám vás a posílám moře lásky.
Gabriela

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů