Cítíte se po zimě unaveně, a chybí vám energie?

Proto jsem pro Vás připravila webinář zdarma, kde se spolu první jarní den napojíme na přicházející jaro a doplníme si svoji energii.

CHCI NA WEBINÁŘ

Ženská krása

„Když ženy pochopí své předurčení, promění podobu Země. Přemění ji v kvetoucí zahradu Boží touhy.“
Anastasia

Tento článek je zamyšlením nad ženskou krásou, přijetím zralosti, proměnách našich těl, prostě všeho, co jako ženy řešíme.

Všechny rády slyšíme:
„Tobě to tak sluší.“
„Ty vůbec nestárneš, vypadáš lépe než za mlada!“

A proč ne? Proč by toto vše nemohla být pravda? A to i bez chirurgických zákroků! Dokud budu mít motivaci, budu hledat přirozené metody, jak tělo, tvář, i duši povznášet, protože je to možné. Měla jsem přítelkyni docentku Milušku Kubíčkovou, která i v 90 letech letech vypadala božsky. Štíhlá, mladistvá, plná energie.

Když jsem přemýšlela, proč některé ženy nestárnou, došla jsem k tomuto poznání, o které bych se s vámi podělila:

1. Jsou zaměřeny více na sebe

Více přemýšlí o sobě, věnují se svému blahu. Zatímco ženy pečovatelky mají vždy na prvním místě blaho druhých a proto je to znát i na jejich zjevu. Více se emočně zakulacují, protože když jim vyjde kratinká chvilka, potěší se něčím dobrým… A také své emoce nevyprovodí z těla ven, ale ukládají v těle, obzvlášť v bříšku, protože je to centrum emocí.

 2. Více se zajímají o stravu

Tisíce redukčních diet nikoho nepřivedlo ke štěstí. Musí dojít k mystickému okamžiku, kdy to v hlavě přepne a my jsme schopny stravovat se zdravě s krásnými výsledky. Bez cukru, s vodou, zeleninou, žitem, ořechy, ryby, málo masa a kozí nebo ovčí produkty. Víc není třeba. Čím jsme starší, o to dříve se stravou končit. Klidně v 16:00, 17:00 hodin.

3. Kvalitní spánek

Vyčištěná hlava meditací a modlitbou s prázdným bříškem omladí a zregeneruje tělo, obzvlášť, když ulehneme do 23:00 (je to jednoduché :)).

4. Každodenní pobyt v přírodě

Příroda nám obnoví energii a pročistí myšlenky, je povinnost. Tělo potřebuje protahovat a ve spojení s jógou máme pružnost v kapse.

5. A každý den povinně radost pro sebe

Muže to být lekce jógy, tancování, kafíčko s kamarádkou, čtení inspirativních knih…

6. Důležitá je praxe zaměřená na žlázy s vnitřní sekrecí

A to je zase má disciplína, kterou jsem vložila do svého Omlazujícího koktejlu, ve kterém se se mnou naučíte triky silných žen, které budete moci používat celý svůj život.

7. Žensky se oblékat

Šaty kultivují a nabírají energii od Matky Země. Když své šaty svlékáme přes hlavu, oblékneme energetický šat Země. Já nosím šaty pořád. V zimě pod ně podvléknu legíny a pořád se cítím jako žena.

8. Líčení sluší

Některé ženy jsou zvyklé se nelíčit, ale když dokážeme jemným líčením podtrhnout svou krásu, tak proč líčení nevyužít? Jemný přírodní make- up, trochu růže na rty, lícní kosti i víčka rozzáří vaši pleť a únava z tváře zmizí.

Nakonec úsměv na tváři i v srdci a otočí se za vámi všichni. Ráda vás Cestou ženství budu provázet. Stačí si jen vybrat.

S láskou, Gabriela

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů