Cítíte se po zimě unaveně, a chybí vám energie?

Proto jsem pro Vás připravila webinář zdarma, kde se spolu první jarní den napojíme na přicházející jaro a doplníme si svoji energii.

CHCI NA WEBINÁŘ

Koupání jako rituál a meditace

Letní čas, teplo a síla slunce nás volá ke koupeli v říčkách, rybnících i v moři. Hodně času trávíme v přírodě u vody a možná si ani neuvědomujeme, čím vším je to pro nás cenné.

Ponoření se do studené, přírodní vody přináší totiž kromě osvěžení také přirozenou očistu našeho těla od nánosů chtění, ulpívání a zbytečných myšlenek. Dá se říct, že koupání je rituál a také je jakousi přirozenou meditací. Po-noření se do vody můžeme vnímat jako malé znovuzrození s navracením se k sobě samým. Zrodili jsme se z vody, nejen z té plodové…

Vykoupat se v potůčku nebo pod vodopádem může být novým začátkem, malým křtem, něčím na způsob restartu. Ponoření se do studenější vody pomáhá zastavit myšlení a přináší možnost odpojit se aspoň na chvíli od starostí, získat odstup a nový pohled na témata běžných dní.

Téměř z 80 % jsme tvořeni vodou a ponořit se do vody je jako spojit se přímo se Zdrojem. Voda se vlije do vody a duše se spojí s velkým duchem a možná také s elementární bytostí vody Ondinou. Bytosti vody mají na starosti distribuci a kvalitu životní síly.

Jako dívka jsem se topila a pod vodou jsem se cítila být přijata. Vlastně mi bylo hezky. Nicméně jsem se neutopila a o pár let později jsem hrála Ondinu ve stejnojmenné divadelní hře. Náhoda? Nemyslím si.

Anastasia v jedné z knih Vladimíra Megreho popisuje, jak se dá maximálně posílit přání, pokud je v souladu se Stvořením:
Za jasné noci nebo za jasného úplňku si lehnete na hladinu rybníka tak, že máte hvězdné nebe nad hlavou a hvězdy se odrážejí okolo vás na jeho hladině. Pak si s velkou touhou, láskou a představivostí něco přejete a své přání vyslovíte…

Zažijte vnitřní mír a transformaci

Koupel ve vodní hladině zažijete také v meditaci Z chaosu do posvátného štěstí, kde i vaše přání životu bude vysloveno.

V této meditaci vás vezmu na léčení do posvátné přírody. Když jsme velmi blízko přírodě, máme pocit klidu. Ztotožňujeme svou vnější mysl s přírodou. Příroda má svůj vlastní rytmus, svou vlastní harmonii, svůj vlastní klid a radost. Když se vědomě či nevědomě ztotožníte s univerzální Přírodou, prožíváte vnitřní mír a transformaci, kterou v meditaci zprostředkovávám.

Vaše duše splyne s univerzální přírodou. Věci, které zahrnuje univerzální Příroda, se před vaším mentálním zrakem představí jako vaše vlastní. To je velmi vysoká, léčivá zkušenost.

ZAČNEŠ VĚDOMĚ TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT.

Přeji krásné léto, Gabriela

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů