Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

VÍTE, ŽE ZPÍVÁNÍ LÉČÍ DUŠI? 

Když vytváříme zvuk – při mluvení a  při zpěvu daleko silněji, naše tělo rezonuje. Každá jeho buňka se chvěje na jedné notě. A tím se naše tělo léčí, protože díky tomu mnohem snadněji dokážeme uvolnit zaťaté svaly, ve kterých nosíme všechno nahromaděné nevyjádřené napětí a emoce.

Naši předci to věděli a proto se tolik zpívalo a lidové písničky provázely nejdůležitější momenty života.

Léčivé divadlo má na repertoáru mnoho písní, které jsou všechny autorské a originální. A nyní máte možnost si výběr těch nej poslouchat každý den doma.

Pro vás připravilo PÍSNIČKY Z LÉČIVÉHO DIVADLA – Autorské a originální!

Věnují se těm nejdůležitějším tématům ze života: narození, lásce, svatebnímu obřadu, smrti, modlitbám ke Stvořiteli, k ženám Bohyním, za děti i celý rod.

Diváci, kteří již viděli naše představení, nás neustále žádají, abychom písničky vydali k poslechu a zpěvu. Paní učitelka z mateřské školky mě požádala, abych ji poslala Modlitbu ke Stvořiteli, aby si ji děti mohly zpívat, protože si ji její syn celé dny brouká. Přála si, aby všechny děti poznaly sílu tohoto poselství. 

Myslím, že skladby jsou spíše pro dospělé, ale jestli dělají radost i dětem, je to důkaz, že byly tvořeny duchovním proudem. Já byla prostředníkem. Nejsem skladatel, ale písničky jsem slyšela uvnitř sebe a pak je zpívala svým hudebním kolegům Miladě Karez a Patrikovi Kee, kteří je se mnou dotvořili do konečné podoby.

Písně, které tu uslyšíte, mají velkou sílu, zpracovávají nejsilnější poselství pro šťastný a vědomý život na Zemi.

Jsou to modlitby, mantry, otisky paměti lidské duše. Když píseň zpíváte, nebo jí nasloucháte, vaše duše si rozvzpomíná na okamžik stvoření, kdy do nás Stvořitelel vložil veškerou moudrost vědomí, stejně tak jako do semínka stromu. Na toto vše se lze rozvzpomenout pouze city, nikoliv rozumem, a zpěv těchto písní  tyto city probouzí.

PŘEJI SI PÍSNIČKY Z LÉČIVÉHO DIVADLA >>

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů