VÍTE, ŽE ZPÍVÁNÍ LÉČÍ DUŠI? 

Když vytváříme zvuk – při mluvení a  při zpěvu daleko silněji, naše tělo rezonuje. Každá jeho buňka se chvěje na jedné notě. A tím se naše tělo léčí, protože díky tomu mnohem snadněji dokážeme uvolnit zaťaté svaly, ve kterých nosíme všechno nahromaděné nevyjádřené napětí a emoce.

Naši předci to věděli a proto se tolik zpívalo a lidové písničky provázely nejdůležitější momenty života.

Léčivé divadlo má na repertoáru mnoho písní, které jsou všechny autorské a originální. A nyní máte možnost si výběr těch nej poslouchat každý den doma.

Pro vás připravilo

PÍSNIČKY Z LÉČIVÉHO DIVADLA

Autorské a originální

Věnují se těm nejdůležitějším tématům ze života: narození, lásce, svatebnímu obřadu, smrti, modlitbám ke Stvořiteli, k ženám Bohyním, za děti i celý rod.


Diváci, kteří již viděli naše představení, nás neustále žádají, abychom písničky vydali k poslechu a zpěvu. Paní učitelka z mateřské školky mě požádala, abych ji poslala Modlitbu ke Stvořiteli, aby si ji děti mohly zpívat, protože si ji její syn celé dny brouká. Přála si, aby všechny děti poznaly sílu tohoto poselství. 

Myslím, že skladby jsou spíše pro dospělé, ale jestli dělají radost i dětem, je to důkaz, že byly tvořeny duchovním proudem. Já byla prostředníkem. Nejsem skladatel, ale písničky jsem slyšela uvnitř sebe a pak je zpívala svým hudebním kolegům Miladě Karez a Patrikovi Kee, kteří je se mnou dotvořili do konečné podoby.

Písně, které tu uslyšíte, mají velkou sílu, zpracovávají nejsilnější poselství pro šťastný a vědomý život na Zemi.

Jsou to modlitby, mantry, otisky paměti lidské duše. Když píseň zpíváte, nebo jí nasloucháte, vaše duše si rozvzpomíná na okamžik stvoření, kdy do nás Stvořitelel vložil veškerou moudrost vědomí, stejně tak jako do semínka stromu.
Na toto vše se lze rozvzpomenout pouze city, nikoliv rozumem, a zpěv těchto písní  tyto city probouzí. 

JAKÉ PÍSNIČKY NA VÁS ČEKAJÍ?

 • 1
  Zasvěcení
  zpěv Gabriela Filippi

Žena je tvůrce. Tvoří svého muže a když to pocítí, může vykonat obřad lásky sama. Vytvořit tak zápis lásky do nebes a pak - děj se vůle Boží.

Délka písně: 02:40 minut

 • 2
  Ranní moblitba
   zpěv Gabriela Filippi a Mario Kubec

Ranní modlitba hned po probuzení, aby byl den krásný. Chvála dne.

Délka písně: 01:20 minut

 • 3
  Píseň Bohyně 
  zpěv Gabriela Filippi

Všechny ženy jsou nádherné Bohyně, ale ne každá své kráse vnitřní i vnější důvěřuje. Tato píseň proměňuje ženy v Bohyně za pomocí Boží síly. Je to ochranná píseň matek a babiček svým dcerám.

Délka písně: 01:43 minut

 • 4
  Píseň zrození 
  zpěv Gabriela Filippi a Mario Kubec

Tolik lidí touží po děťátku. Přizvat do vztahu plného lásky miminko, které bude odrazem vzájemných citů. Tato píseň může být modlitbou k nepočatému děťátku, k děťátku, které se již hřeje v lůně své matky anebo ukolébavkou pro děti v nás i kolem nás. 

Délka písně: 02:29 minut

 • 5
  Otčenáš
  zpěv Gabriela Filippi

Křesťanskou modlitbu Otčenáš známe, ale není snadné jí rozumět. Tento „Otčenáš“ je modlitbou vědomého člověka, který děkuje za každý nový den. 

Délka písně: 01:53 minut

 • 6
  Obřad lásky
  zpěv Gabriela Filippi a Mario Kubec

V dnešní době je mnoho dvojic neoddána, možná hledají novou cestu, jak svůj vztah zpečetit a píseň Obřad lásky pro ně může být inspirací. 

Délka písně: 02:20 minut

 • 7
  Píseň lidské duše
  zpěv Mario Kubec

Vyznání lásky a probuzení.

Délka písně: 02:13 minut

 • 8
  Jitřenka
  zpěv Patrik Kee

Zapouslouchejte se do slov, do přírody, do její krásy, která nás objímá a prostupuje.

Délka písně: 02:41 minut

 • 9
  Dar z nebes
  zpěv Gabriela Filippi a Patrik Kee

Píseň o věčnosti duše, o koloběhu životu. Může sloužit jako přechodový rituál. Odproštění se od strachu ze smrti a také jako pochopení smrti. Tato mantra může pomoci i v okamžiku smrti zemřelým i pozůstalým. 

Délka písně: 02:18 minut

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Písničky z Léčivého divadla, které od Vás mám již zakoupeny, se staly součástí mého každodenního dne. Ráno s nimi začínám den, abych byla důstojnou 😇. Přes den v práci jsou mi v duchu oporou a přeji si, abych byla v harmonii jako ti ptáci, ach ty písně jsou tak živé, tolik z nich ke mně přichází posily a touhy změnit se. Vaše tvorba mi pomáhá uvést do života to, co jsem už věděla, ale nedařilo se mi zklidnit natolik, aby se můj život mohl změnit. Vím, že toho mám ještě mnoho před sebou, na čem je třeba zapracovat a co změnit, ale vím, že na to nejsem sama, že je pomoc stále na blízku, jen když si o ni řeknu a dovolím, aby směla přijít a konat.
J.Vítková

JEJICH ZAKOUPENÍM ZÍSKÁTE

 • Všech 9 písníček jako hudbu a zpěv
  MP3 nahrávky ke stažení, po zaplacení dostanete odkaz, na kterém si je můžete stáhnout.

Celková délka 19:33 minut

A k tomu navíc

 • Všech 9 písníček jako instrumentální skladby bez zpěvu
  MP3 nahrávky ke stažení, po zaplacení dostanete odkaz, na kterém si je můžete stáhnout.

Tady je prostor pro vás, milí přátelé, abyste si zazpívali písničky sami. Tak jak to vy cítíte anebo po čem toužíte. Jsou to samotné instrumentální skladby tentokrát bez našeho zpěvu. Vyzkoušejte si, jaké to je zpívat do hudebního podkladu,když nejste vedení naším zpěvem. Osvoboďte se, užijte si texty našich pramaminek a praotců.

Celková délka 19:33 minut

Za cenu

399 Kč / 16 €

OBJEDNÁVKA PÍSNÍČEK Z LÉČIVÉHO DIVADLA

Potřebujete se na něco zeptat? Máte potíž s objednávkou?

Pište na podporu Verče Mašínové na napis@veronikamasinova.cz, jsem tu pro vás.