Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

Fotbal, kostel, celibát

Hosté Léčivého divadla byli interesantní muži. Zbigniew Czendlik a Pavel Karoch.

Pánové si tentokrát vystačili v talk show sami. Nepotřebovali mé otázky, aby na ně odpovídali. Jejich konverzace byla tak rychlá , jak fotbalové výměny ligového utkání.

Když dostal otec Czendlik pozvání do Léčivého divadla spolu s fotbalovým expertem České televize Pavlem Karochem, byl nadšen. Fotbal je jeho vášní. Možná si říkáte, jestli fotbal patří do Léčivého divadla, ale věřte mně, že ano.

V povídání se dozvíte, jak lze dokonale připodobnit fotbalové utkání k nedělní bohoslužbě. Ovšem s rozdílem, že v kostele spolu všichni táhnou za jeden provaz, zatímco ve fotbale je to souboj.

Zajímalo by Vás, jak žije otec Czendlik a jaký má vztah k celibátu?

Zbigniew Jan Czendlik řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský. Je inkardinován do katovické arcidiecéze.

Ovšem není kněz jako kněz – Zbigniew Czendlik je toho důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? A co mu doporučil Pavel Karoch, aby na dveře dopsal? Jaký má vztah k fotbalu?

Pavel Karoch

„Bůh chce mluvit s každým z nás přímo, nepotřebujeme zprostředkovatele.“

Dva roky jsem žil v Kostarice, rok v Izraeli, pobýval jsem také v Mexiku. Zajímám se o učení Krista, o indiánskou moudrost Tonalu a Nagalu, Buddhismus, Hinduismus. Sny a astrální cestování jsou pro mě nejpřirozenější řečí duše. Praktikuji různé druhy meditací.

Narodil jsem se na dušičky 2.11., takže mé směřování je dané.

Od malička jsem v úžasu nad kouzlem života, snažím se vnímat řeč stvořitele a porozumět mu. Jedním z osudových okamžiků v mém životě byl vážný úraz, který měl ukončit mojí profesionální fotbalovou kariéru. Úraz, nejenže moji kariéru neukončil, ale nakonec ještě více prohloubil můj vztah k léčitelům a mým duchovním průvodcům ing. Františku Karabinovi a MUDr. Václavu Vydrovi. S nimi si průběžně rovnám myšlenky a své postoje.

Kromě mnoha dalších zajímavých osobností, které mě inspirují, se však nejčastěji vzájemně doplňujeme s manželkou Gabrielou Filippi, autorkou Léčivého divadla.

Věnuji se mystice, sportu, partnerským vztahům, rodině, umění, snům a astrálnímu cestování. Vystudoval jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu. Dar jakékoli umělecké činnosti považuji za další možnost, jak se spojit s tím kdo nám dal život.

Nahlédněte do soukromí dvou pozoruhodných mužů

A zjistíte, jak vnímají mezilidské vztahy, život i Boha. Není vyloučeno, že vás zbaví některých předsudků a zkreslených představ o faráři, církvi i fotbalu.

Síla této hluboké meditace spočívá v tom, že pokaždé, když si jí pustíte, vstoupíte do místa hlubokého klidu mezi vědomím a podvědomím. Do prostoru mezi bdělým stavem a spánkem.

Mám zájem

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů