Hluboká uzdravující meditace

Restart osobnosti

Slovem provází Gabriela Filippi
Zpěvem Patrik Kee

  • Cítíte, že je čas vzít život do svých rukou?
  • Toužíte vpustit do vašeho života novou, čerstvou energii?
  • Přejete si konečně pochopit, kdo jste? Kam směřujete? A jaký je smysl vašeho života?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Síla této hluboké meditace spočívá v tom, že pokaždé, když si jí pustíte, vstoupíte do místa hlubokého klidu mezi vědomím a podvědomím. Do prostoru mezi bdělým stavem a spánkem. 

Je to podobné, jako,když jste na večírku, kde je hluk a chaos, ze kterého otevřete dveře a vstoupíte do ticha přírody. 

Čím častěji budete tuto meditací praktikovat, tím snadněji si osvojíte schopnost využívat potenciál meditace. Startuje pozitivní potenciál mozku a vaší osobnosti.

Meditovat znamená vyzařovat štěstí.  Pomůže vám rozšiřovat citlivost, vnímání a intuici. Přenese vás z vnějšího vnímání do vnitřního světa. 

Čeká vás restart osobnosti.

V této meditaci je síla velkého společenství meditujicich, se kterými meditace vznikala. Je známo, že díky velké skupině meditujících , kteří jsou v různých úrovních meditační praxe vzniká pro ostatní posluchače a meditující snadnější vstup do hloubky meditace.

Uvedu svůj příklad. Když jsem se před 25 lety zúčastnila společné meditace, kterou vedla Marta Foučková a já se v okamžiku dostala do takové boží záře, že jsem začala pochybovat a domnívala jsem se, že na mě někdo namířil reflektor.

Tak jsem opatrně potevřela oči, abych se podívala co se děje, ale tam venku se nic nezměnilo. Zavřela jsem oči a znovu splynula s nádhernou září milosti.

Ve velkém společenství meditujicich se dějí zázraky. Milost je zde koncentrována.

Před 4 lety jsem vedla meditaci a celodenní seminář v Brně, kde jedním ze zúčastněných byl schizofrenní chlapec. Během meditace, kterou jsem vedla, mně bylo řečeno, abych se jej dotýkala na vrcholku hlavy a modlila se za klid jeho duše. Později mě kontaktovala jeho maminka, že u chlapce došlo k obrovské změně. Měl větší chuť do života a touhu k uzdravení.

Jaká je transformační meditace
„Restart osobnosti?“

  • Silná
  • Hluboká
  • Uzdravující
  • Teleportující
  • Regresivní

Po poslechu a prožití meditace se budete cítit jako znovuzrození.

Pochopíte váš život  který jste doposud žili. Poznáte sami sebe.

A především se napojíte
na zdroj životní síly. 

Tato meditace vás strhne od prvního tónu. Nikdy jsem nic tak silného a elektrizujícího neslyšela. Ta hloubka, magičnost, krása, síla... Tohle nejde popsat, to prostě musíte zažít.
Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz
Krásná meditace, děkuji Vám za ni 🌸 koupila jsem si jí a poslouchám u moře na dovolené. Mohu všem doporučit. 🌸
Eva Boumová
Před pár dny jsem si objednala meditaci Restart osobnosti a toto CD ..... nemám slov.... shodou náhod jsem si ho pustila za úplňku.... prožívala jsem ji velmi hluboce a při srdeční čakře jsem cítila jako by se mi na pár minut úplně otevřel hrudník .... velmi zvláštní silný zážitek, který nedokážu popsat.... Tato meditace mě úplně skokově posunula k pozitivnímu myšlení a opravdu cítím doslova Restart své bytosti.... jakoby nový začátek. Jsem Vám velmi vděčná za tu velkou pomoc a lásku, kterou všem rozdáváte. Je moc krásné, co pro lidi děláte.
Zuzka

Hluboká uzdravující meditace Restart osobnosti stojí

599 Kč

A nezakoupíte ji nikde jinde,
než na tomto webu.

Formát: Mp3 (dostanete odkaz na stažení)

Délka: 1h 32 minut, velikost 185 MB

Dárek pro vás

K meditaci Restart osobnosti vám věnuji meditaci
Jak si správně přát. 

Délka: 5 minut

Nevíte jak meditovat?

S touto otázkou si nedělejte starosti. Povedu vás. Vy si to jen dovolte. Vymezte si čas pro sebe, kde nebudete rušení. Může to být v posteli, v přírodě, na louce nebo u moře.... Tam, kde se budete cítit komfortně.
Na tomto místě stačí už jen zmáčknout "play".

Provedu vás cestou vašeho života. Ukážu vám mapu a nabídnu navigaci po hlavní cestě. Vstoupíte do nejdobrodružnějšího románu, který jste si napsali a sami odžili. Odhalíte zákoutí své mysli,svých myšlenkových pochodů a schémat.

Vemte život do svých rukou.
Staňte se tvůrci a žijte šťastný, vědomý život. 

Přeji vám radost z objevování své osobnosti a krásu poznání, když se člověk napojí na zdroj síly. Děkuji za důvěru, že mohu být vaším průvodcem.

Děkuji za úžasnou meditaci Restart osobnosti a chtěla bych napsat ještě něco... při poslechu se mi několikrát vehnaly slzy štěstí do očí. Nevím zda to tak mělo být, ale i za tento zážitek srdečně děkuji.
Blanka Pokorná
Už po několikáté jsem meditovala s Vaší meditací Restart osobnosti a je naprosto skvělá. A moc jsem vám za ni chtěla poděkovat. Je báječné, že takto pomáháte lidem nejen v této složité době.
Jana Zvejšková

OBJEDNAT meditaci 
„Restart osobnosti“ i s dárkem

↓↓↓

Technické a obchodní záležitosti (e-shop, objednávky) vyřizuje Veronika Mašínová, e-mail: napis@veronikamasinova.cz.