[VIDEO] Co nám tělo říká – Ing. Miroslav Hrabica

Miroslav Hrabica

Patří mezi léčitelské legendy. Takové, kteří v pokoře odevzdají své ego Bohu, aby mohli být pomocníky druhým lidem.

Na představení v Havlíčkově Brodě pronesl před plným sálem své telefonní číslo, aby lidé mohli zavolat, když jim bude úzko anebo, aby pochopili svou nemoc, která je navštívila. Mimochodem, i vy telefonní číslo ve videozáznamu z představení můžete zaslechnout.

Léčení v ložnici

Ale nehledejte jenom to číslo, nechte se nasytit slovy a poznáním moudrého muže, který již ve své ložnici vyslechl mnoho lidských příběhů. Nyní jste možná zpozorněli. V ložnici? Ano, i já jsem měla tu čest ji navštívit.:) Když k Mirečkovi přijedete na léčení do jeho maličkého zlínského bytu, pozve vás do ložnice, kde si s vámi povídá a energeticky vám „dobije baterky“, protože v ložnici má své promodlené, tiché místečko. Seznámíte se také s jeho paní Evičkou, o které tak často na veřejnosti hovoří a o kterou s velkou láskou pečuje.

Kniha, která uzdravuje

Jeho knihy se staly bestsellery a právem. Kniha Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí by neměla chybět v žádné domácnosti. V ní jsou abecedně seřazeny lidské nemoci a u nich vysvětleny duchovní příčiny. Vliv lidského myšlení a jednání na vznik nemocí. Díky této knize jsme schopni poodhalit roušku nevědomí a vzít zodpovědnost za uzdravení do svých rukou.

Dovolím si z knihy citovat:

„Nemoc je dar Stvořitele, kterým nám ukazuje, že jsme chybovali. Nemoc je láska, neboť nás ochraňuje od ještě větších budoucích pochybení a omylů. Onemocnění je jistou korekcí naší cesty a vyjádřením času, kdy jsme patřičně nemilovali druhé nebo sebe a zasévali bol.

Co jsme dříve pokazili, to máme možnost nemocí, která nás brzdí, do jisté míry napravit a vyrovnat. V sobě hledejme zdroj choroby i pomoc k uzdravení.“

V záznamu z představení nechybí ani humor, ten je také velký léčitel. Například, když Mireček vysvětloval rozdíl rovného nosu mého kolegy Maria a mého „pršáku“, nebo co znamená, když se žena usměje a kolem úst se jí tvoří vějířky….

Víte, co to znamená? Že jsme pro vás natočili povídání s tímto laskavým a moudrým mužem, který láskou obdarovává každého poutníka.
Přeji pěkný prožitek při sledování našeho pořadu z Léčivého divadla.

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů