Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

ŽÍT V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

V jihlavském Divadle Na kopečku byla tentokrát hostem Léčivého divadla Zdeňka Pohlreich, autorka knihy Zprávy z nitra, ve které popisuje své uzdravení se z rakoviny. Vlastně by se dalo říci, že rakovina uzdravila Zdeňku. :) Paradox.

Zdeňka dokázala své onemocnění přijmout jako životní úkol, díky kterému se probudila do skutečného života. Do života, který je bohužel, většině lidí neuchopitelný. A přitom tak krásný, láskyplný a spravedlivý. Prozřela do života v Boží přítomnosti. Ano, stejně tak jako většina osvícených, „probuzených“ hostů Léčivého divadla.

My lidé se většinou začínáme ptát po Bohu až když nám teče do bot. V představení Andělů v mém srdci se říká: „Bůh nám dal dar svobodné vůle a on i duchovní pomocníci tuto vůli respektují.“ To znamená, že nám nemohou pomoci prozřít do chvíle, dokud my tomu nechceme.

Zdeňka o svém probuzení píše takto:

„Jednoho dne se Zdenka ocitla ve stavu propadu do vědomí. Toto vědomí bylo procítěno jako nekonečný prostor. Zdenka zmizela a zůstal jen tento prostor. Zůstalo jen čiré vědomí. Toto vědomí může uzřít samo sebe a to za určitých podmínek, které se pokouším předávat lidem, kteří pracují s koňmi, ale i lidem, kteří o to projeví zájem.

Na svých seminářích a individuálních hodinách, společně pronikáme do vědomého přítomného okamžiku, který je jedinou vstupní branou k pochopení a procítění vědomí. Nalézáme určitý stav mysli a vztah s našim božstvím. Jako každý vztah nám toto vědomí nabízí lásku, věrnost a důvěru, která se zrcadlí právě ve stavu mysli  jako štěstí, krása a pokora, bez strachu a negativních emocí. Odměnou je pohoda, zdraví a optimismus, které přicházejí do našeho života s lehkostí a samozřejmostí. Přirozeně otvírají naše srdce celému světu.“

zdenka 1

O její krásné práci s koňmi a terapiemi, které lidem předává, vyprávěla i v divadle. Důležité je, koňům, ale i všem zvířatům nelhat. Říkat jim pravdu a oni tu pravdu vycítí a projeví. Když máte z koně strach a v duchu mu to řeknete, bude se k vám podle toho také chovat.

Toto Zdenčino hostování v divadle bylo v mnohém jiné, než když byla hostem i se svým manželem, králem gastronomie Zdeňkem. V jejich přítomnosti bylo roztomilé pozorovat jejich dva světy, které i díky vzájemné lásce, lze žít v jednom domě. :)

Tentokrát se Zdeňka posunula do hlubších sfér, její povídání vyžaduje náročnějšího posluchače. Ale, když se to vezme kolem a kolem, Bůh je tam, kam ho vpustíme. :)

Vedle Zdeňky v tomto pořadu uvidíte zpívat, tančit a hovořit mladou umělkyni Sofii K.Filippi, která zde posluchačům představí své nové hudební album Prospekt a spolu s Patrikem Kee zazpívají Haleluja.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů