Žena zraje jako víno a láska kvete v každém věku. Jenom je potřeba zalévat

Tento blog je především pro ženy, které již překročily práh 42.roku. :) Ale číst mohou i muži, aby nahlédli pod pokličku touhy a krásy ženy a přejí si být vědomými partnery svých žen. Těmi, se kterými ze vztahu neodchází ani touha, ani úcta, ani láska i po zlaté svatbě. (Tento článek pošlu i svému muži. :))

Točila jsem před pár dny TV film o ženě mého věku, která žije v manželství již čtvrt století. Z jejich vztahu se bohužel vytratila láska i úcta, bohužel i jiskra. Hezký vztah má s dospělou dcerou, která jí náhodně představí svého mladého kolegu z práce, který se mé postavě začne dvořit….

Pro mne bylo zajímavé si toto vše prožít, v rámci televizního filmu. Řešila jsme v kostymérně oblečení, ve kterém budu s mladým nápadníkem vypadat mladě. Naopak v domácím prostředí  jako seriózní žena. Účesy, líčení…Výhodou mé profese je, že si mohu mnoho zkušeností prožít na jevišti nebo před kamerou a nevytvářet si tak karmu v životě osobním. :))))

Milé ženy, (milí muži, rady jsou přenosné, obzvlášť, když se nám po 40.roce začínají ženské a mužské hormony vyměňovat. :))), dovolila jsem si sepsat pár rad, které by vám nedali zestárnout. (Když už, tak s grácií a vnitřní krásou vyzařující navenek.)
A také inspiraci jak si v partnerském vztahu uchovat věčnou jiskru lásky, úcty a touhy. Letos už s mužem budeme v manželství 20 let a někdy naše domácnost připomíná Válku Roseových–na začátku vztahu samozřejmě. :)))

clanek valnetyn-min

 7 RAD PRO PARTNERSKÝ ŽIVOT

 • 1
  ZLATÉ LANO

  Po 42.roce má naše tělo i mysl fyzickou potřebu klesat k zemi a to nesmíme dopustit! Každý den začínejme s představou zlatého lanka,které natažené naší páteří vede rovné do nebes, kde se pevně zahákne a stejně tak dolů do země, kde je ve zdroji zemské síly. Díky této vizualizaci se naše tělo nezačne hrbit a sesychat, naše mysl zůstane ve zdroji síly.

 • 2
  DŮVĚŘUJI SVÉ KRÁSE

  Fyzicky i duševně. Když tomu budeme věřit my, lehce nám uvěří i druzí. Naše myšlenky mají sílu lva. Vizualizujme si svou nejkrásnější podobu, kdy se sami sobě líbíme, jsme se sebou spokojení. Důvěřujme tomuto obrazu. Pak nás v této podobě uvidí i naši partneři a okolí.

 • 3
  ČAS PRO SEBE

  Nekompromisně si v každém dni určete chvíle jen pro sebe. (Víte, že psychosomatickou příčinou rakoviny je pocit neustále viny, že nejsem dost dobrý! A tímto onemocněním trpí především ženy, které veškerý svůj čas věnovaly druhým, rodině a když děti vyrostou a odejdou z domu, ony onemocní, protože nedokážou najít sami sebe, svůj smysl života. :(( Více na toto téma v knize MUDr Vogeltanze „Co s doktorem“.)

 • 4
  ROZMAZLOVAT SE

  Věnujme se meditaci, procházkám, józe, čtení, lázním…Z vlastní zkušenosti píšu i o svých pocitech viny, jestli si mohu dovolit čas jen pro sebe, jestli tím něco neubírám rodině. Teď už vím, že ne!  Že jen spokojená máma a žena vyzařuje harmonii zdraví a lásky do celé rodiny, do celého světa. ♡

 • 5
  PROBUĎTE SVÉ VZPOMÍNKY

  Probuďte svou vzpomínku na první vzplanutí mezi vámi a vaším životním partnerem. Použijte k tomu všechny smysly (vůně, chutě, touhy, pocity). Postupně se rozpomeňte na ty nejkrásnější chvíle, které jste spolu prožili. A pozor! Ve chvílích, kdy vám váš milovaný“ poleze na nervy“, budete propadat zoufalství, zavřete oči a dívejte se na něj onou vzpomínkou a jiskra bude zpět.

 • 6
  NEČEKEJTE AŽ TEN DRUHÝ NĚCO UDĚLÁ

  Udělejte sami po čem toužíte. Toužíte po květinách? Kupte si je a řekněte, že jste je koupili pro vás oba. Toužíte po dárku? Kupte dárek své polovičce i sobě. Nejlépe společný, abyste si jej oba užili.

 • 7
  OBJÍMEJTE SE

  Přišla jsem na to,že když přijedu ze zájezdu, jsme na sebe s mužem trochu nevrlí. A víte proč? Naše energie si šly svou cestou. A když se obejmeme, naše aury se propojí a opět naladí na stejnou vibraci.

Bylo by toho ještě mnoho, chystám pro vás „Tajné meditační rituály „,ve kterých si vezmeme zpět z předchozích vztahů svou energii, pochopíme jak se připravit pro společný šťastný život v lásce nebo jak využít pramenů věčnosti…

Mnoho lásky přátelé. ♡

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Přeji si meditaci
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.