Chcete se naučit vypnout a opravdu relaxovat?

Uf, není to tak jednoduché, jak to vypadá, viďte?

Spolu to zvládneme!

Teplé dny už jsou tady, léto pomalu začíná a s ním prázdniny, dovolené, čas odpočinku a proto jsem připravila pro vás webinář zdarma " Jak se naučit vypnout a opravdu relaxovat nejen na dovolené".

Žena zraje jako víno a láska kvete v každém věku. Jenom je potřeba zalévat

Tento blog je především pro ženy, které již překročily práh 42.roku. :) Ale číst mohou i muži, aby nahlédli pod pokličku touhy a krásy ženy a přejí si být vědomými partnery svých žen. Těmi, se kterými ze vztahu neodchází ani touha, ani úcta, ani láska i po zlaté svatbě.

Točila jsem TV film o ženě mého věku, která žije v manželství již čtvrt století. Z jejich vztahu se bohužel vytratila láska i úcta, bohužel i jiskra. Hezký vztah má s dospělou dcerou, která jí náhodně představí svého mladého kolegu z práce, který se mé postavě začne dvořit….

Pro mne bylo zajímavé si toto vše prožít, v rámci televizního filmu. Řešila jsme v kostymérně oblečení, ve kterém budu s mladým nápadníkem vypadat mladě. Naopak v domácím prostředí jako seriózní žena. Účesy, líčení… Výhodou mé profese je, že si mohu mnoho zkušeností prožít na jevišti nebo před kamerou a nevytvářet si tak karmu v životě osobním. :))))

Milé ženy, milí muži,

dovolila jsem si sepsat pár rad, které by vám nedali zestárnout a přijít o radost ze života. O energii, která nás každý den vede dobrodružstvím života.

Šťastné myšlenky

Vzpomínáte na pohádku Petr Pan? Když se již dospělý Petr Pan vrátí do Země Nezemě neumí létat, protože zapomněl na ŠŤASTNOU MYŠLENKU… Ano, šťastné myšlenky jsou pohonem pro náš naplněný žít v přítomnosti.

Připravila jsem pro vás  inspiraci,  jak si v partnerském vztahu uchovat věčnou jiskru lásky, úcty a touhy. Letos už s mým mužem budeme v manželství 22 let a někdy naše domácnost připomíná Válku Roseových – na začátku vztahu samozřejmě :))) a proto si uvědomujeme, že musíme pečovat o sebe i náš vztah víc a víc.

clanek valnetyn-min

 7 RAD PRO PARTNERSKÝ ŽIVOT

 • 1
  ZLATÉ LANO

  Po 42.roce má naše tělo i mysl fyzickou potřebu klesat k zemi a to nesmíme dopustit! Každý den začínejme s představou zlatého lanka,které natažené naší páteří vede rovné do nebes, kde se pevně zahákne a stejně tak dolů do země, kde je ve zdroji zemské síly. Díky této vizualizaci se naše tělo nezačne hrbit a sesychat, naše mysl zůstane ve zdroji síly.

 • 2
  DŮVĚŘUJI SVÉ KRÁSE

  Fyzicky i duševně. Když tomu budeme věřit my, lehce nám uvěří i druzí. Naše myšlenky mají sílu lva. Vizualizujme si svou nejkrásnější podobu, kdy se sami sobě líbíme, jsme se sebou spokojení. Důvěřujme tomuto obrazu. Pak nás v této podobě uvidí i naši partneři a okolí.

 • 3
  ČAS PRO SEBE

  Nekompromisně si v každém dni určete chvíle jen pro sebe. (Víte, že psychosomatickou příčinou rakoviny je pocit neustále viny, že nejsem dost dobrý! A tímto onemocněním trpí především ženy, které veškerý svůj čas věnovaly druhým, rodině a když děti vyrostou a odejdou z domu, ony onemocní, protože nedokážou najít sami sebe, svůj smysl života. :(( Více na toto téma v knize MUDr Vogeltanze „Co s doktorem“.)

 • 4
  ROZMAZLOVAT SE

  Věnujme se meditaci, procházkám, józe, čtení, lázním…Z vlastní zkušenosti píšu i o svých pocitech viny, jestli si mohu dovolit čas jen pro sebe, jestli tím něco neubírám rodině. Teď už vím, že ne!  Že jen spokojená máma a žena vyzařuje harmonii zdraví a lásky do celé rodiny, do celého světa. ♡

 • 5
  PROBUĎTE SVÉ VZPOMÍNKY

  Probuďte svou vzpomínku na první vzplanutí mezi vámi a vaším životním partnerem. Použijte k tomu všechny smysly (vůně, chutě, touhy, pocity). Postupně se rozpomeňte na ty nejkrásnější chvíle, které jste spolu prožili. A pozor! Ve chvílích, kdy vám váš milovaný“ poleze na nervy“, budete propadat zoufalství, zavřete oči a dívejte se na něj onou vzpomínkou a jiskra bude zpět.

 • 6
  NEČEKEJTE AŽ TEN DRUHÝ NĚCO UDĚLÁ

  Udělejte sami po čem toužíte. Toužíte po květinách? Kupte si je a řekněte, že jste je koupili pro vás oba. Toužíte po dárku? Kupte dárek své polovičce i sobě. Nejlépe společný, abyste si jej oba užili.

 • 7
  OBJÍMEJTE SE

  Přišla jsem na to,že když přijedu ze zájezdu, jsme na sebe s mužem trochu nevrlí. A víte proč? Naše energie si šly svou cestou. A když se obejmeme, naše aury se propojí a opět naladí na stejnou vibraci.

Bylo by toho ještě mnoho a proto jsem pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat připravila dva produkty mystických technik, meditací a rituálů ve kterých se můžete rozvíjet a především získat informace o kterých se běžně nehovoří ani nepíše.

TAJNÉ RITUÁLY

„Tajné meditační rituály“, ve kterých si vezmete zpět z předchozích vztahů svou energii, pochopíte jak se připravit pro společný šťastný život v lásce nebo jak využít pramenů věčnosti…

Jsou nazvány TAJNÝMI, protože donedávna se těmto rituálům mohli naučit jenom ti, kteří šli duchovní cestou a když jejich učitel, mistr uznal, že jsou připraveni získat tyto techniky, byli mu předány. Dnes je doba otevřená a ti, kteří touží poznat a získat zasvěcení života, tak se k informacím dostanou.

Techniky, které v Tajných rituálech získáte, nejsou složité ani náročné. Vychází z učení indiánů, slovanských žreců a budhistických meditací.

Jsou ideální pro ty, kteří touží očistit svůj intimní život a tím i své tělo od předchozích partnerů, získat zpět svou energii a přichystat se na duchovní partnerství s vyvoleným partnerem.

Soubor 4 meditací

Mám zájem

MYSTICKÝ PARTNERSKÝ MANUÁL

Tento MANUAL jsme přichystali s mým mužem. Naše společná energie se zde spojila, abychom mohli být průvodci lásky v partnerských vztazích.

Pojmenováváme zde rozdíly mezi ženami a muži. Co v partnerství potřebuje žena a co muž. Možná budete překvapeni, že jsme skutečně odlišné bytosti a uvědomíte si, co dělá ženu ženou a muže mužem.

Přichystali jsme zde pro vás společnou video přednášku, audio meditaci, mystické pohádky a textový manuál. Na svých příkladech ze života, z našich zkušeností, ze studií filozofie o ženě a muži vám přinášíme MANUÁL PARTNERSKÝCH VZTAHŮ, který věřím, bude vzácným pokladem pro tvoření vaší šťastné lásky a domácnosti.

Možná nevíte jaký dárek věnovat tomu, koho milujete.

MANUÁL PARTNERSKÝCH VZTAHŮ není pomíjivý dárek, je to dárek navěky, může se dědit napříč generacemi, protože jeho hodnota je trvalá a věčná.

Komu můžete MANUÁL PARTNERSKÝCH VZTAHŮ VZTAHŮ věnovat?

 • – partnerovi, partnerce
 • – manželovi, manželce
 • – SOBĚ
 • – dospívajícím dětem
 • – rodičům i prarodičům
 • – kamarádce i kamarádům

Manuál partnerských vztahů je vhodný pro všechny, kdo chtějí prožít šťastný život s druhým člověkem.

Zamyšlení nad opakujicícím se výběrem partnera se stejnými vlastnostmi:

Když se občas věnuji terapii na téma vztahů a velmi často se ukáže, že si žena nebo muž vybírají člověka se stejnými vlastnostmi, ptám se: „Jaký vztah mají vaši rodiče?“ Je to model chování, který jsme do sebe v dětství vstřebali. Když dojde k AHA efektu, to znamená, že přijdeme na to, proč si vybíráme např.partnery, kteří nás zneužívají atd…, je napůl vyhráno. Když člověk zjistí příčinu, může pracovat na zpracování problémů, aby už rodičovský model nemusel opakovat. V tu chvíli se vytváří prostor pro člověka-partnera s jinými kvalitami.

Život je krásná škola, kde si můžeme vyzkoušet vše, co naše duše potřebuje prožít.

Vše máme ve svých rukou.

Mnoho lásky přátelé. ♡

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů