Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

JE TO TAK DOBRÉ

Léčivé divadlo žije přítomným okamžikem, protože JE TO TAK DOBRÉ :). To byla mantra večera Tomáše Kluse, který byl hostem Léčivé divadla spolu se svou krásnou ženou Tamarou. Tamara je okouzlující. Žena-bohyně, inspirující, pravdivá, ženská, jiskřivá. Nelze ji nemilovat. :) Věřím, že je velkou inspirací ženám i maminkám. Má tři malé děti, sebe teď nejvíce vnímá jako maminku, která pečuje o rodinné teplo. Našla sad, kde tvoří prostor lásky pro celou svou rodinu.

V ANASTASII se hovoří o intimním sblížení partnerů, porodu děťátka, ale také o placentě, která se ukládá do země, ke stromu dítěte. Jaké bylo překvapení přítomných v sále, když Tamara prozradila, že placenta jejích dětí také poputuje do země.
Když zpívá, je krásně svobodná. Když zpívají s Tomášem, probouzí v lidech lásku. A když zpívali s celým Léčivým divadlem, s Patrik Kee Kedzierski, Mariem Kubecem a diváky, spojili jsme se v jednom nádechu a výdechu.

Poselství lásky představení Anastasia přirozeně plynulo u zamilovaných partnerů Tamary a Tomáše.

Tomáš byl vedle své ženy pozorný a jako vždy velmi vtipný. Herce a miláčka publika v sobě nezapře. Prý jsou rozdílní v mnoha okolnostech. Tomáš hodně čte, studuje a praktikuje meditace, zatímco Tamara intuitivně pluje životem.

V záznamu z Léčivého divadla si můžete o Tamaře a Tomášovi dozvědět více. Třeba proč už nikdy nepoletí na dovolenou letadlem,  anebo kdo z nich bude žít v maringotce.

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů