Raymond Moody je láska + EXKLUZIVNÍ VIDEO ROZHOVOR

Nahled clanek Moody

Pokud bych měla shrnout poselství celoživotního bádání doktora filozofie, psychiatrie a psychologie Raymonda Moodyho o fenoménu smrti, životu před životem a životu po životě, napsala bych, že to největší poznání, které si lidé z prožitku blízké smrti přináší, je vnímání množství lásky, které v životě dokázali dát anebo naopak nedat.

Láska je tím, proč se lidé z blaženého života po životě touží vrátit do fyzického těla. Protože jen prostřednictvím těla můžeme tento cit projevit. Říci milovaným lidem: mám tě rád. Ale také odpustit druhým, i když nám ublížili. To je to oč v lidských životech běží.


Exkluzivní rozhovor Gabriely Filippi s Raymondem Moodym

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Raymond Moody je láska

Raymond Moody je čistým projevem lásky. V jeho společnosti se cítíte být v přítomnosti Boží lásky. On je skutečným rytířem, Platónem 21.století, který lidem vrací povědomí o smyslu života, který teprve v pochopení existence života po životě dává smysl.

Jsme si velmi blízcí napříč věku, kontinentu, pohlaví. A představte si, že máme stejný rituál než vcházíme před publikum. Modlitbu, kde prosíme Boha, aby skrze nás bylo hovořeno.

See you again Raymond.

Na závěr přidávám Platónovo zamyšlení na téma věčnosti duše. Jak také zmínil Raymond Moody, v Platonových časech bylo nemyslitelné nehovořit na akademické půdě o duši, smrti, reinkarnaci nebo životě po životě.

Věřím, že i nám se vrátí povědomí o věčnosti duše do našich životů.

S láskou Gabriela

Dárek pro vás

Zajímá vás téma Život po životě? Stáhněte si ukázku z audioknihy Dar z nebes, kterou jsem nahovořila na CD a vytvořila z ní stejnojmenné představení. Tato ukázka popisuje, co se odehrává s člověkem krátce po jeho smrti.

Poslech může být i zdrojem porozumění pro ty, jejichž blízcí už odešli.

Platónovo zamyšlení

Ve světě ideí jsme žili před naším narozením a vrátíme se zde i po naší smrti. Platón jako všichni velcí filozofové učil o reinkarnaci. Každá bytost prochází mnoha životy. To, že si své minulé životy nepamatujeme, je důsledkem zapomnění, kterým každý procházíme těsně před novým zrozením, když se vrátíme ze světa ideí (duchovního světa) do pozemského světa a napojujeme se na zárodek lidského těla-embrya.

Do světa ideí se dostaneme nejen během naší smrti, ale také na duchovní cestě. Každý člověk opravdově praktikující filozofii tento svět více či méně silně objeví ve svém nitru.

Kontakt s ním je pak pro něj každodenní posilou v běžném, často mnohými těžkostmi provázaném životě. Je to proto, že tento svět je naším skutečným domovem a jako jediný nám může dát v životě vše.

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..