Rafael EbRampti – Audio rozhovor

raphael

Do Léčivého divadla jsou zváni hosté s duchovním přesahem, znalostmi a zkušenostmi z různých oborů, se kterými si povídám o jejich životě, práci, poznání. Jedná se o léčitele, terapeuty, astrology, profesory, lékaře, spisovatele, ale i vědce, kteří jsou si vědomi, že jejich obory jsou součástí stvoření a jsou schopni je nahlížet alternativním způsobem.

Tentokrát byl hostem zakladatel colorologie Rafael EbRampti

S Rafaelem se známe již několik let. Při prvním setkání máte pocit, že jste se setkali s perským králem. Jeho vzezření je pohádkové a dar slova výjimečný. Jeho slova plynou přímo ze srdce. Rafael má dar sdělení principů Božských zákonů v barevné konzultaci.

Velmi přesným způsobem dokáže analyzovat v jakém životním období se klient nachází a nabídne mu pomocí dialogu ideální cestu životem, ve které se dotyčný bude cítit sám sebou. I já jsem jednou vzala pastelky, začala si malovat a pak už hovořil Rafael. Obdivuhodné.

Rafael má mnoho darů přesahující běžné vnímání světa, které se celým svým životem rozhodl věnovat ve službě lidem.
Navštívit jej můžete na jahodovém kopci na Vysočině, na kouzelném místě přírodou políbené.

Audio

V audiozáznamu Léčivého divadla z Letohradu byl Rafael EbRampti mým hostem spolu s mými kolegy Patrikem Kee a Mario Kubecem. Přeji příjemný poslech.

 


Rafael EbRampti

Autor metody a nauky Colorologie®, mentor, lektor a učitel, zakladatel a nositel hlavní vize obecně prospěšné organizace Eu Vicus Graliae z.s. – EUVIGRA
Člověk s přirozeně probuzenou schopností velmi hlubokého a empatického vhledu do souvislostí, zákonitostí a mechanismů spletitých tkaniv života, podstaty člověka a vůbec všeho, co souvisí s jeho existencí. 12 let provozoval Centrum poskytující služby v oblasti péče o tělo a duši. Více jak 10 let působí jako lektor, vede kurzy, sebezkušenostní semináře a workshopy.

Jeho působení čítá stovky hodin individuální konzultační a poradenské činnosti v rovinách osobního růstu, působí také jako učitel v oblasti lidské spirituality a duchovního poznání.

V současnosti žije a působí na Vysočině, kde působí jako Colorolog® a učitel a kde svou činnost rozvíjí jím založená obecně prospěšná organizace. K jeho všestranným zájmům patří chov Včel a zejména práce s lidmi.

color

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů