Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

Peníze jsou prostředek k vyrovnávání energií

Peníze a já, to je zatím mé nezpracované téma. Vím, že už jsem dospělé žena :), dlouho se pohybuji v uměleckém světě, ale i ve světě spirituálním, kde se téma peněz často otvírá a zpracovává. Naštěstí mám muže, který se o finanční běh naší domácnosti, ale i divadla stará a pečuje.

Peníze souvisí s uznáním vlastní hodnoty

Jestliže si sama vážím své práce, kterou vykonávám, měla bych si umět stejnou mírou říci honorář, který s touto hodnotou souvisí. Neumím to – takže si sebe nevážím??? Nevím, prostě se to učím. Přijmout sebe i svou hodnotu, kterou skrze sebe předávám dál.

S divadlem je to už trochu lepší, protože tam pečuji o kulturní a duchovní stánek, který už se netýká jen mě, ale také mých kolegů, hostů, diváků…. A za ty druhé už se postavit umím. Tím, že nejsme dotované divadlo, máme financování náročné, ale moc bych si přála, aby rozhovory s hosty a meditace mohly nadále sloužit všem, kteří hledají.

Postprodukce natočeného videa je další finančně náročná záležitost a zde už potřebujeme vás, abyste se zapojili a tok energie dávání a přijímání byl vyvážený. Lidé, kteří to takto cítí se mně ptají, kam mohou přispět za možnost sledovat naše pořady a tak vznikl transparentní účet, který bude využíván pouze pro potřeby Léčivého divadla – viz dopis níže.

Pokud se budete chtít finančně spolupodílet, tisíceré díky. Třeba i kvůli vašemu přispění, budeme moci točit více a více rozhovorů než doposud.

Jako poděkování přidávám nová videa z Léčivého divadla.

Video s Ernestínkou Velechovskou, která 15.-17.11.pořádá 25 hodin v tichu pro mír a vnitřní rozkvět. V záznamu hovoří o působení dlouhodobého živého ticha na organismus i společnost. Zároveň si s ní můžete prožít krátkou ochutnávkou meditačního naladění.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Meditace pro Matku Zemi, kterou jsem vedla s mayským knězem Zdeňkem Ordeltem a která je v dnešní kritické době důležitá nejenom pro Zemi, ale i pro každou ženu a muže, kteří se cítíte být součástí stvoření.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Povídání o Etikoterapii s MUDr.Vladimírem Vogeltanzem a skvělou průvodkyní po krajině mysli Terezii Kramerovou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Láska v přímém prožitku s Veronikou Vieweghovou a Petrem Janem Křenem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cvičení nesmrtelnosti s Borisem Tichanovským

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A zde již zmiňovaný dopis divákům a odkaz na náš transparentní účet: ♡

Milí diváci,
velice si vážíme Vás všech, kteří sympatizujete s projekty Léčivého divadla. Po osmi letech fungování Léčivého divadla, jsme připravili možnost podpořit naši činnost.

Velmi rádi pro vás připravujeme divadelní hry, rozhovory se zajímavými osobnostmi, přednášky a meditace, které zdarma vkládáme na náš Youtube Léčivého divadla.

Jsme malým divadlem bez dotací a realizovat dosavadní a nové projekty v dané míře je bez finanční podpory velmi těžké. Některé z výše uvedených projektů jsme mohli realizovat jen díky přispěvatelům, nebo mecenášům umění, kteří nám čas od času pomáhají.

V současné době, abychom mohli dále točit besedy z představení s výjimečnými osobnostmi a vkládat je na Youtube, potřebujeme nakoupit technické zařízení, kameru, stativ, příslušenství ke kameře, záznamové disky, ozvučení, světla, mikroporty, mikrofony apod. Zároveň potřebujeme financovat práci grafika, technika, střihače, na které divadelními představeními nevyděláme.

Dále chystáme nové představení, které bude již ve větším obsazení a budeme potřebovat náročnější scénu a techniku, než tomu bylo doposud.

Celý projekt Léčivého divadla vznikl z lásky, z důvěry v konání zázraků, ve skutečnost, že si vzájemně můžeme na cestě životem pomáhat. Při představeních se odehrávají krásné okamžiky probuzení. Diváci za námi chodí, píší nám a dělí se s námi o své zážitky. Uzdravení vztahů mezi rodiči a dětmi, mezi partnery, nebo nalezení sebe sama. To vše dává hluboký smysl a naplňuje to poslání naší herecké a spirituální cesty.

Pravidelně pořádáme benefiční představení, kdy divadelní výdělek předáváme na podporu nemocných nebo těch, kteří naší pomoc potřebují. Rádi bychom tvořili a pomáhali dál, jsme plní nápadů a touhy jezdit po vlastech českých. Dívat se do tváři spokojených diváků je ta největší odměna. A mnohokrát za ní děkujeme.

A stejně tak v materiálních rovinách děkujeme za vaši pomoc a podporu, díky které budeme moci tvořit, točit a předávat poselství o šťastném životu na Zemi Vám, laskavým divákům a příznivcům Léčivého divadla.

Pokud to uznáte za vhodné, můžete přispět na transparentním účtu číslo: 2401707866 / 2010.

Transparentnost účtu je možno kontrolovat na www.fio.cz v sekci transparentní účty.

S láskou a poděkováním za vaší spolupráci a podporu
Gabriela Filippi a tým Léčivého divadla.

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů