Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

Kdo a co vlastně uzdravuje? Očkovat nebo neočkovat? Příběhy z ordinace – MUDr. Tomáš Lebenhart

Rozhovor s Mudr. Tomášem Lebenhartem na téma Celostní a přírodní léčba:

  • ➤ Přemýšleli jste o tom, kdo a co nás vlastně uzdravuje?
  • ➤ Patříte k těm, kteří zodpovědnost za svou nemoc odevzdají do rukou lékaře?
  • ➤ Necháte si napsat lék, který vás z nemoci uzdraví nebo ji potlačí anebo také odvede pozornost od PŘÍČINY vašeho onemocnění.? A vy tak přicházíte o tu nejlepší terapii a reflexi svého života? Možnost zjistit, díky nemoci, co se v mém životě skutečně děje?

Anebo naopak

  • ➤ využijete tohoto stavu oslabení  k načerpání informací o sobě a svých životních tendencí, které se většinou opakují anebo také tvoří začarovaný kruh v rámci rodinného života?

Žijeme v době, kdy můžeme čerpat informace z knih, které nám pomáhají nalézt duchovní příčiny nemocí. Česká „bible“ o příčinách nemocí autora ing.Miroslava Hrabici „Co nám tělo říká“ by měla být součástí každé domácnosti. Já ji věnovala své 85leté babičce a ta v ní studuje každý den. Pokaždé, když spolu mluvíme, mně říká, že ta kniha je zázrak, že by se z ní děti měly učit už na základní škole. Tím by v mladém věku dostály plného zdraví, ale také moudrosti o smyslu života, příčinách chování, které se pak projevují v nemocech.

Mudr. Tomáš Lebenhart

Minulý rok jsem měla možnost potkat mimořádného lékaře. Muže,který sice svlékl bílý plášť, ale svým pacientům se věnuje neustále ve své útulné ordinaci v Klatovech.

Mudr.TOMÁŠ LEBENHART, osvícený lékař, který třicet let pracoval u záchranné služby a denně se tak díval do očí, které potřebovaly jeho lékařskou pomoc. Akutní medicína je beze sporu v naší zemi na vysoké úrovni, ale stejná slova chvály už nemůžeme říci o zdravotním systému.

MUDr Tomáš Lebenhart – osvícený lékař dnešní doby. Poukazuje na krizi našeho zdravotnictví, která odráží krizi celé společnosti. Akutní medicína je v pořádku, u té byl MUDr Lebenhart přes 30 let, kdy jezdil se záchrannou službou. Často se díval i smrti do očí a proto je mu představení Dar z nebes blízké.

Inteligentní léky

MUDr Lebenhart podává léky, které jsou inteligentní (pojišťovny je nehradí) a nejsou příliš drahé. A tito lidé se uzdravují nebo se alespoň jejich stav lepší – a to bez chemických léků. Léčí autopatií, homeopatií, bylinkami, ajurvédou a dalšími přírodním prostředky. Celostní přístup rodinného lékaře, který má povědomí o stavu celé rodiny, ve které díky tomu pomáhá uzdravení jednotlivců,  je pro moudrého lékaře cesta skutečného léčení.

V rozhovorech s ním jsme se nejvíce věnovali otázkám očkování, autopatie, homeopatie, radosti ze života a příběhům z jeho ordinace, které jsou také skvěle popsány v jeho knihách.

Hovořilo se také o autopatii v souvislosti s moudrostí Anastásie – energetické otisky v semínku pomocí sliny, potu, bosých nohou… O homeopatii, která pomáhá nejenom lidem, ale také přírodě.

Rozhovory s Mudr. Tomášem Lebenhartem v Léčivém divadle

A tak vám přeji, milí přátelé, příjemný zážitek z našich cest, které jsme pro vás s Mudr. Tomášem Lebenhartem natočili. Věřím že semínko naděje na zdravý život jednotlivce i společnosti bylo zaseto a je jen na nás,  jak o něj budeme pečovat. Povídání s panem Hrabicou naleznete na youtube Léčivého divadla. 

Rozhovor na téma Psychické nemoci:


 

Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů