Chcete se naučit vypnout a opravdu relaxovat?

Uf, není to tak jednoduché, jak to vypadá, viďte?

Spolu to zvládneme!

Teplé dny už jsou tady, léto pomalu začíná a s ním prázdniny, dovolené, čas odpočinku a proto jsem připravila pro vás webinář zdarma " Jak se naučit vypnout a opravdu relaxovat nejen na dovolené".

Jak si správně přát? + Dárek

Myslím, že do všeho, do čeho se pustíme je dobré přistupovat s dětskou upřímností, radostí, důvěrou. Důvěrou ve splněné přání.  Dále je zapotřebí pokora, moudrost, vděčnost. V klidu si rozmyslet jestli to, co si přeji, je to nejdůležitější.

Teď jste možná překvapení, proč hovořím o opatrnosti. Proč si nepřát milióny, drahá auta, pozemky…

Protože ENERGIE, se kterou člověk disponuje, je zároveň energií celého rodu. A když já vyluxuji veškerou energii pro sebe, nezbyde už na mé děti. O tomto tématu psal i S.Lazarev, v souvislosti knihy Tajemství.

Zároveň nepropadejme strachu a obávám a neřekněte si, že si raději nebudete přát nic.

Strach neplodí nic dobrého, stejně jako hamyžnost. Život je nádhernou hrou, ve které máme dar svobodné vůle.

A tak si hrajte i se svými přáními.

Rozviňte svou zdravou fantazii a pokud již bez obav víte, co si přát, začněte pro toto přání žít a snít. SVÉ PŘÁNÍ ZASAĎTE DO PŘÍTOMNÉHO ČASU. Vytvořte veškeré podmínky, které jsou ve vaší moci k tomu, abyste své přání realizovali. Např.,když toužíte, aby do vašeho života vstoupil partner, nespěte na jednolůžku, ale své prostředí nachystejte tak, jakoby už s vámi žil.

Tato příprava je vhodná pro každé přání. Když toužíte po voze a nemáte řidičský průkaz, tak si ho udělejte, vemte sny a realitu do svých rukou a buďte připraveni.

Jak si správně přát

Meditace zdarma

Mám zájem

Pro mě je nejdůležitější vědomí, když si něco přeji – zdraví, finance, štíhlost, že odevzdávám svou vůli do vyšší vůle, protože důvěřuji vedení Stvořitele, že mě povede těmi cestami, kudy mám v tomto životě jít.

Používám modlitbu: „Bože, prosím, pokud je to vůle boží…“

Nedávno jsem byla s prof. Struneckou na divadelním zájezdu ve Zlíně, procházely jsme se pod zářivým měsícem a ona řekla, ať si vytáhnu mince, dám je do dlaně, natáhnu ruku k měsíci a poprosím o hojnost. Kdysi, když se učila u známé ruské léčitelsky Džuny Davitašli, prozradila jí tento trik, který ukazuje to, co jsem psala na začátku článku. Abychom si hráli. S penězi v ruce jsem skákala pod měsícem jako malé dítě a volala do nebe:  „Pokud je to vůle boží, ať cinkají. :)“

Viděli jste film o Petru Panovi, když se jako dospělý muž vrátil do Země Nezemě, nedokázal létat, dokud neuvěřil tomu, že létat může. Tento film je nádhernou inspirací pro děti i dospělé.

MEDITACI JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT prijměte jako dárek. Užijte si ji, ať vám pomůže plnit vaše přání, abyste v životě byli šťastnější a spokojenější.

S láskou, Gabriela

Jak si správně přát

Meditace zdarma

Mám zájem
Gabriela Filippi

Herečka, autorka Léčivého divadla, duchovní průvodkyně

DÁREK PRO VÁS

Meditace
Křišťálová koule

Ochranná meditace pro dospělé i pro děti. Pro každého, kdo věří na kouzla. ♡

Komentáře
  1. Meditace napsal:

    Dobrý den, dívala jsem se na vaše fotografie, kde jste se svým partnerem. Mám rovněž muže, ke kterému jsem se po dvouletém odstěhování se pryč, znovu nastěhovala. Pomohl mi v nejhorším. Přišla jsem totiž o práci a ocitla se na 6 týdnů na psychiatrii. Stalo se to po tříletých meditacích podle PCh a mnohaleté práci s tabulkami podle SRT. Teď mám invalidní důchod na psychiku. Objednala jsem si u vás to povídání o životě po smrti a meditaci na štíhlost. Vždycky jsem totiž byla štíhlá, ale od roku 2014,co jsem se dostala na psychiatrii, kvůli lekům stále přibírám na váze. Abych se přiznala, bojím se meditace od té doby, co jsem se dostala z bílé do černé magie a prožila těžkou psychospirituální krizi. Teď bych si ale přála, aby náš vztah s manželem byl zase hezký. Mám pocit, jakoby si mě přestal vážit… A nebral má slova vážně. Možná, že mi pomůže ta meditace na přání.
    Píšete, že zpívání léčí duši. Mohu potvrdit. Už od roku 1990 zpívám ve smíšeném pěveckém sboru Collegium vocale Olomouc. Náš repertoár je většinou religiózního charakteru a je v latině. Naše dirigentka je katolička, ale já se nehlásím k žádné církvi, jde mi jen o hudbu.
    Jsem zvědavá na vaše nahrávky, paní Gabrielo..Děkuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů