Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

-30%

ZNOVUZROZENÍ A MYSTÉRIA VELIKONOC

Spojíme zde práci na sobě v propojení hlubokých mysterií.

1 999 Kč, ušetříte 600 Kč
-30%1 399 Kč
Dostupné
 • On-line kurz Gabriely Filippi 

  Znovuzrození

  a Mystéria Velikonoc

  Ihned po zaplacení dostanete přístup do členské sekce ke všem videím a meditacím. Téměř 4 hodiny záznamů. 

  Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

  Zjistit vícePovolit video

  Jaro nás přímo vybízí, abychom se zaměřili na naše vnější a vnitřní naladění na život. Ve vzájemné síle propojení se, jde všechno snáze a lépe. Potřebujeme zaměřit svou pozornost na vnitřní vnímání, kde jsme zajedno se stvořením a k tomu je třeba posílit sílu našeho ducha. 

  Pojďme se společně naladit na proces uvolnění a znovunapojení na život v tajemstvích mystiky Vzkříšení a zaroveň ve starých tradicích našich předků. Životní síly Země se touží spojit se Sluncem stejně jako my.

  Rozloučíme se se starými tématy, která nám už neprospívají a v očistě přijmeme nové, projasněné sluncem jara. Rituály nás provází po celou lidskou historii. Propojují nás se životem i smrtí, s cykly přírody.

  Den po dni se budeme věnovat mystice a poselství nejsilnějšího týdne v roce, který nás přímo volá k transformaci.

  On-line kurzy Gabriely mají obrovský úspěch u velkého množství žen i mužů. 

  Milá Gabrielo, děkuji za dosavadní hluboké transmise v kurzu. Dovolím si vyjádřit svoji poklonu, že ze všech duchovních průvodců a učitelů v naší české kotlině je mému srdci Vaše poselství nejbližší. Hlubokou moudrost Vaší umělecké duše sdílíte s velkou pokorou a člověk má tak pocit, jakoby naslouchal někomu sobě rovnému, nikoliv nějakému guru na pedestalu. Někdy mám také pocit, jakoby skrze Vás promlouvala živoucí esence Anastasie a jelikož se jednalo o jedny z nejvlivnějších knih mého života, není divu, že mě to sem zavedlo. Jen tak dál 🙏🏼❤️
  Michael Vítek
  Milá Gabrielko💖oba kurzy byly úžasné, velice mi pomohly na cestě, která je pro mne nová🌈 Spojení s Vámi mi dává nesmírnou sílu💗Těším se na velikonoční setkávání🙏💖
  Dagmar P.
  Milá Gabinko, prošla jsem si oběma kurzy a musím říci, že se cítím volnější, svobodnější, plná lásky a vděčnosti. Ze srdce děkuji za krásné vedení a sílu lásky všech žen, které se zapojily. Nemohu jinak, než pokračovat ve svém olupovaní nánosů na své duši i těle a proto už teď se těším na březnové, posvátné, velikonoční učení. S vděčností a láskou k Vám. Děkuji, děkuji, děkuji ❤️🌹
  Kety K.
  Milá Gábinko, jste pozemský anděl, nádherná bytost, která dává tolik síly, radosti a lásky nám všem.❤ Nezažila jsem doposud nic lepšího a naplňujícího a očistného a praktického a přenádherného a... Klaním se s velkou vděčností v srdci🙏 Děkuji Vám za vše💞
  Martina
  Milá, drahá, nádherná Gábinko, z celého srdce Děkuji Děkuji Děkuji❤...za tak milá slova, meditace, propojení, spojení...za vše co jsme všechny prožily pod Vaším láskyplným vedením😇..nechť Vás i nás láska stále provází❤😘💨
  Hanka
  Vy jste Bytost plná lásky, jsem za Vás vděčná. Děkuji, že jste. 😘 Celý týden se mnou rezonoval, cítila jsem radost, ale tekly i slzy, nejtěžší pro mě bylo, odpustit sama sobě, co všechno jsem dovolila, aby se mi stalo... Těším se na Velikonoční týden 😊 Děkuji ❤🌞
  Jitka
  Drahá Gabrielko, objímam Vás s láskou a vďačnosťou za to, že som mohla zažiť tieto hlboko očistné a zároveň veľmi výživné chvíle s Vami. Teším sa na ďalšie stretnutie s Vami 🤗❤️🌹😇
  Denisa A.
  Dobrý večer Gabrielo, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za kurz znovuzrození. Ještě pořád ve mně rezonuje. Cesta Ježíše na kopec Golgota, být u tohoto přítomna, cítit emoce Marie a vnímat Ježíšovo smíření, zároveň svobodu a uvědomění, odpuštění a jeho úžasnou zář kolem celého těla a jeho energii, lásku. Velmi velmi pro mne hluboký prožitek. Sama Jsem Ježíši nesmírně vděčná, neb mi pomohl při mém vyléčení a vyslyšel mé modlitby a prosby k ukázání cesty k mému uzdravení. Je to pro mne velký učitel a léčitel. Gabrielo, moc Vám děkuji za toto učení, a to, že jste byla mým průvodcem. Děkuji Bohu, že mi dal možnost se s Vámi setkat. Přeji krásné dny. S láskou v srdci
  Katka Kuběnová
  Milá Gabrielko,ve Velikonočním kurzu jste nás hluboko provedla do našich srdcí skrze Krista.Váš nádherný hlas mě krásně hladil.Měla jsem prožitek pláče a prožitky lásky,jak mně Kristus přivítal svojí velkou láskou.Gabrielko,vy jste nádhernou láskou.A já děkuji za tyto prožitky,které můžu procítit.
  L. Krejčová
  Moc děkuj za kurz Znovuzrození, i po 3 letech je to tak silné, možná to nabírá na své síle, ráda se každý Svatý týden sem do kurzu vracím, děkuji, ze mohu, děkuji děkuji🙏🌸🙏❤️
  S. Fizérová
  Děkuji vám Gabrielo z celého svého srdce za překrásné a láskyplné prožitky v kurzu Znovuzrození ♥️pod vedením úžasné a vznešené ženy, která říká to co sama žije a pravda je ta obrovská láska. Ale stejně mám pocit, že aspoň za mě se nás nezbavite 🥰😊❤️🍀🙏. Teď už se těším na to co přijde příště. Děkuji a cítím jak se vše děje ještě silněji a v lásce ❤️🍀🙏. Krásné dny vám, vaší rodině a nám všem ♥️.
  H. Doležalová

  Den po dni se budeme věnovat mystice a poselství nejsilnějšího posvátného týdne v roce, který nás přímo volá k transformaci.

  Budeme cestovat v čase do doby před 2000 lety . Do okamžiku největších mysterií Ježíše Krista.

  Čeká na vás Svatý týden v mystickém prožitku ezoterního křesťanství ve skryté řeči svátků.

  Provázet nás budou základní Ježíšova mysteria:

  • Křest v Jordánu
  • Golgotská oběť na kříži
  • Mystérium vzkříšení
  • Léčení s Rafaelem
  • Omlazení s bohyní Vesnou

  Ponoříme se do hlubšího pochopení Ježíšovy oběti v meditačních prožitcích.

  Neviditelné dějiny duchovních světů vstupují do dějin lidstva a tímto prostoupily i celý kurz Mysteria Velikonoc a svátků.

  Čemu se budeme v on-line kurzu věnovat?

  • Jarní očistě těla i duše.
  • Důkladnému úklidu v nás i kolem nás.
  • Poselství svatého grálu.
  • Rituálu za zemřelé.
  • Znovunapojení na radostný život.
  • Tradicím našich předků a bohyni jara Vesně.
  • Hluboké mystice Zmrtvýchvstání.

  Co vás v kurzu konkrétně čeká :

  1. Jarní kosmické léčení s archandělem Rafaelem

  S příchodem jara nastává vláda archanděla Rafaela. Matka Země se spojuje se sluncem, tvořivá síla stoupá vzhůru. Tělo musí vydechnout staré struktury a vyloučit síly sobectví. Proto se nebraňme jarní chřipce, která nám pomáhá s tímto úkolem.

  Rafael nám pomáhá s obnovou zdraví a harmonie.

  V meditaci prožijeme akt léčení ve zlaté přízi nesmrtelný sil.

  2. Omlazení s bohyní Vesnou

  Duše se o Velikonocích klube klube jako ptáčátko, které hledí vstříc světlu a novému životu.

  V meditaci prožijeme svátek lásky bohyně Vesny s božským milencem Sluncem, abychom omladili svá těla a žili novým světlem radostného života v paprscích lásky.

  Pocítíme v sobě věčný zdroj života.

  Tak jako velikonoční pomlázka slouží k omlazení fyzického těla, tak i tato meditace probouzí energii života v našem těle.

  3. Křest v Jordánu - rituál odpuštění

  Škaredá středa hovoří o zradě Jidáše, který vyzradil místo modlitby Ježíše v Getsemanské zahradě. V tajných účeních se hovoří o tom, že Ježíš Jidáše o tuto službu požádal…

  A tak se děje i v našich osobních životech. Často se dopouštíme chyb, za které je třeba prosit za odpuštění. Musíme se také naučit odpouštět. Kristus a sv. Jan nám může pomoci odejmout naše viny a pochybení.

  V rituálu křtu a odpuštění nám slzy lítosti promyjí duši. Rány se zahojí. Co odhalíme, to uzdravíme.

  4. Poslední večeře Páně s niternou proměnou člověka

  Den milosrdenství a obdarovávání v poslední večeři Páně.

  Kristus vede člověka ve svých šlépějích až k přemožení temnoty a nevědomosti. Před 2 tisíci lety otevřel cesty vykoupení lidstva. Dává nám možnost probudit své svědomí, působí skrze nás.

  Mystický prožitek dějin.

  5. Mystérium ukřižování - cesta zasvěcení

  V tento den ukřižování byl vykonán průlom, otevřely se cesty vykoupení lidstva. Skrze Ježíšovu krev dostala celá Země svátost přijímání. Rotptýlil své hvězdné tělo po celé planetě. Slovo Lásky naplňuje na Velký pátek všechny kosmické prostory. Tato láska se přibližuje člověku, aby do jeho krve volila Svatý grál. Dostaneme-li se svou snahou do vědomi Kristovi ochrany a milosti, začne v nás působit.

  Objasnění Mysteria ukřižování z pohledu ezoterního křesťanství + meditace Golgotského mysteria.

  6. Bílá sobota - Mystérium zmrtvýchvstání

  Když po ukřižování vstoupil Kristus na nebesa, přemohl všechny síly zla. Na Bílou sobotu je mystérium oběti krve dokonáno. Krev Ježíše se proměnila v plamen Svatého Grálu a posvětila Zemi.

  Meditace Mystérium zmrtvýchvstání.

  7. Meditace Znovuzrození

  Duše se nadechla svěžího a zmrtvýchvstalého Krista. S každým novým jarem se rodí a rozkvétá jako nový květ. Nastává obnova života i spiritualniho křesťanství.

  Ke kurzu mám pro vás dárek

  Meditaci Svatého týdne

  V meditaci prožijete Ježíšovo mystérium od příchodu do Jeruzaléma až po zmrtvýchvstání. Možná zahlédnete i své putování v těchto dnech, které změnily svět . Srdce i rozum dnešního člověka touží po nadsmyslovém poznání. Nechť je vám tato Meditace svatého týdne prostředníkem k hlubšímu spirituálnímu pochopení křesťanské mystiky.
  V úctě, Gabriela

  Jak dlouho bude kurz trvat a jak bude probíhat?

  Členská sekce

  Ihned po zaplacení dostáváte přístup ke všem videí a meditacím. Najdete je v uzavřené členské sekci, kam se dostanete pomocí svého e-maiu a osobního hesla. Přístup máte napořád.

  Každý den cca 45 min

  Můžete jednotlivá témata procházet postupně a denně si věnujete třičtvrtě hodinky. Nebo si vyberete téma, které vás volá a poslechnete si k němu video, meditaci.

  Tento kurz probíhal naživo 29.03.-04.04.2021 ve Fb skupině.  Nyní jsou všechna vysílání a meditace přístupná v členské sekci zde na webu, kam po zaplacení dostanete ihned přístup. Plus je kurz obohacený o dárek. 

  Cena kurzu:

  1 999 Kč, ušetříte 600 Kč
  1 399 Kč

  Těším se až jarní Bohyně Vesna vtančí do našich životů skrze rituály, modlitby, meditace a my zase pocítíme obrovskou chuť do života.

  Omladíme naše těla, duše i myšlenky, které nám dovolí rozkvést jako jarní příroda. Vpustíme vůni jara a zpěv ptáků do každé naší buňky.

  Těším se na každý den spolu tvoření s vámi.
  S láskou, Gabriela

  Potřebujete se na něco zeptat? Máte potíž s objednávkou?

  Pište na podporu Verče Mašínové na napis@veronikamasinova.cz, jsem tu pro vás.
 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Podobné zboží

-15%
V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš,…
Naučíte se vytvářet si svůj osobní Koktejl mládí a poznáte…
Prožitkový on-line kurz s Gabrielou Filippi a jejími hosty. S…
Šamanský kurz pro ženy vedený k probuzení a uvědomění si…
Probuď svou sílu. Osvoboď se od strachu a najdi klid a bezpečí.
Nadechneme se nového bytí, odevzdáme vše staré a nepotřebné a dovolíme si…
Jak (nejen) novoroční předsevzetí proměnit v realitu?
Sebeláska je v životě každého člověka naprosto klíčová. Zdravá a silná sebeláska…
Pojďme si odpočinout v lásce andělů a archandělů 💜.
On-line kurz dechových technik.  Všechny tyto dechové techniky jsou skutečným…
Opravdový život začíná až tam, kde ho neovládáme a to…