Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

Výklad snu

Výklad jednoho vašeho snu. Zašlete mi jeho podrobný popis na můj e-mail (po zaplacení).

987 Kč
Dostupné
 • Jsem narozený 02.11, na dušičky, což předurčuje moje vlohy ke snění a astrálnímu cestování. Usnout a probudit se, tomu mágové říkají malá smrt, každé usnutí, je malou smrtí a probuzení narozením, i když to může být také naopak, to ale ponechme na jindy.

  Pohybovat se myšlenkově, v meditaci a ve snění, na hranici „života a smrti" pro mě bylo vždy přirozené. Mě přicházejí, prožitky, informace a další jemné náméty ve snech. S každým členem mé rodiny, jsem měl sen z minulého společného života. Jeden Vám budu  vyprávět ...

  S Gabrielou jsme prožili již společný život v Indii. Ona byla známá a oblíbená umělkyně. Oblíbená také u tehdejšího vládce a požívala privilegia a slávu, kterou jí ostatní herci záviděli, někteří z nich jsou našimi souputníky v současném životě. Pohyboval jsem se mezi nimi, všechno vnímal a Gabrielu platonicky miloval. Uvědomoval jsem si závist a intriky ostatních. Chtěl jsem Gabriele nějak pomoci, ale ona mě příliš nevnímala .....

  Když jsem se probudil, vyprávěl jsem sen Gabriele (což děláme skoro každý den po probuzení, vyprávíme si komu se co zdálo a vykládáme si sny), zasmáli jsme se tomu a trochu se nám ozřejmilo, proč si mě vybrala v tomto životě za muže. Protože než šla znovu na tento svět, uvědomila si, že se sejde s někým, kdo jí tehdy miloval, ale o tom více v produktu "Manuál partnerských vztahů".

  Ale zpět ke snu, to nejzajímavější teprve přišlo. Asi za tři měsíce Gabriela provázela skupinu, která prezentovala čtení z palmových listů. Tato skupina okolo nádí Palanisamy Chinnappa měla po Čechách několik vystoupení, na kterých prezentovala čtení z palmových listů. Jedná se o to, že někteří jedinci, kteří mají v Indii zápis na palmových listech, mohou požádat o čtení z minulého života. Jestli máte zápis, nebo ne, to se určuje v Indii na základě otisku z palce, který se do Indie pošle .... Když poslední prezentace provázená Gabrielou skončila, nabídli Gabriele čtení z jednoho jejího života. A to bylo to překvapení, přečetli jí stejný úryvek ze života, který jsem já viděl ve snu a vyprávěl ho několik měsíců před tím ...

  Miluji tajemnou řeč snů, která je jiná, originální a inspirativní.

  Pro zajímavost výklad jedno snu:

  Žena vypráví. Vidím se, jak se pohybuji v zahradě okolo domu, v přítomnosti bratra a jeho 3leté dcerky. A najednou, z okolí přilétá mnoho podobně zelenobílých papoušků, mám z nich obavy a volám na bratra, ať hlavně hlídá dcerku. Sama se připravuji, co by se stalo, kdyby zaútočili. Cítím se v nebezpečí ale útok se nekoná, jen jeden papoušek mně přistane na hlavě a hraje si s mými vlasy, jako by se chtěl v mé hlavě uhnízdit.

  Výklad snu:

  • Prostředí a pozadí snu, dům - domov a zahrada, je náš osobitý prostor, dům obsahuje historii našich prožitků a naše originální stanoviště (všude dobře doma nejlíp)
  • Zahrada - příroda v tomto snu představuje přirozenost, ve které žijeme a jsme v ní zakotveni.
  • Papoušci (Rčení: ... Nepapouškuj po mně. Přestaň  papouškovat) představují cizí myšlenky, které k nám celkem nevyhnutelně "přilétají" z okolního prostředí.

  A to je podstata snu. Pokud neuvědoměle do své hlavy přijímáme cizí myšlenky a přejímáme tak cizí myšlenkové koncepce a programy může se stát, že se nám v hlavě "uhnízdí" a formují nám  charakter, aniž bychom si to uvědomovali a to může být nebezpečné, hlavně pro děti, protože, jaké vzorce chování a vidění světa jim nabídneme, tak to bude určovat jejich postoj ke světu a ostatním.

  Zahrada a papoušci jsou součást přirozeného prostoru, stejně jako naše osobitost a vzájemné ovlivňování. Je však vhodné si uvědomovat a rozlišovat, co jsou mé prožitky, pocity, zkušenosti a co jsou cizí myšlenkové koncepce, které často přebíráme.

  Pavel Karoch

  Fotbalový expert ČT. Mystika sportu, umění, partnerských vztahů, rodiny, astrálního cestování, snů.

  „Bůh chce mluvit s každým z nás přímo, nepotřebujeme zprostředkovatele“ 

  Narodil jsem se 2.11 na Dušičky, což lecos vysvětluje. ☺

  Dva roky jsem žil v Kostarice, rok v Izraeli, pobýval jsem také v Mexiku. Zajímám se o učení Krista, o indiánskou moudrost Tonalu a Nagalu, Buddhismus, Hinduismus. Sny a astrální cestování jsou pro mě nejpřirozenější řečí duše. Praktikuji různé druhy meditací. Mnoho let medituji na „prázdno“ a zažil jsem rozplynutí ve vesmíru, blízké Samadhi. 

  Od malička jsem v úžasu nad kouzlem života, snažím se vnímat způsob, kterým nás stvořitel oslovuje  a  porozumět mu. Jedním z osudových okamžiků v mém životě byl vážný úraz, který měl ukončit mojí profesionální fotbalovou kariéru. Úraz, nejenže moji kariéru neukončil, ale nakonec ještě více prohloubil můj vztah k léčitelům a mým duchovním průvodcům Ing. Františku Karabinovi a MuDr. Václavu Vydrovi. Kteří byli a jsou mými průvodci a se kterými jsem konzultoval svoje mystické prožitky a zkušenosti. Mnoho let jsem osobně sledoval jejich léčení.  Kromě mnoha dalších zajímavých osobností, které mě inspirují, se však nejčastěji vzájemně doplňujeme s manželkou Gabrielou Filippi, autorkou Léčivého divadla. 

  Věnuji se mystice sportu, partnerských vztahů, rodiny, umění, snům a astrálnímu cestování. 

  Vystudoval jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu. Dar jakékoli umělecké činnosti včetně sportu považuji za další možnost, jak se propojit s tím, kdo nám dal život.

  Přeji nám přímé, úžasné, inspirující spojení.
  Pavel Karoch

 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Podobné zboží

Obrazy jsou nabity pozitivní energií a silou, jak mě naučil…
Rozbor vaší osobnosti na základě čísel a to konkrétně vašeho…
A 2 bonusy navíc: Výklad snu a numerologická mřížka