Pojď si pro změnu!

Dovol si žít život tak, abys byla spokojená a naplněná.

V tomto hlubokém, transformačním balíčku otevřeš své srdce i oči a poznáš, jak nádhernou bytostí jsi.

Nyní si můžete dopřát za zvýhodněnou cenu.

ANDĚLÉ V MÝCH VLASECH

Skutečný příběh Lorny Byrneové, která od narození komunikuje s anděly.

300 Kč
Dostupné
 • ANDĚLÉ V MÝCH VLASECH

  Skutečný příběh Lorny Byrneové, která od narození komunikuje s anděly.

  Knižní bestseller o Lorně Byrneové, irské mystičce, která od narození komunikuje s anděly. Díky svému příběhu dává naději lidem po celém světě o existenci Boha, andělů, duchovních průvodců. 

  Příběh Lorny Byrneové se stal okamžitě bestsellerem. Poskytuje posluchači jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a čekají jen na naši prosbu o pomoc. 

  Jak Lorna říká: "Stačí jen požádat."

  Celkový čas: 5 h

  Cena: 300 Kč

  Vypráví: Gabriela Filippi
  Hudba: Milada Karez

  Mp3 nahrávka, po zakoupení si stáhnete do svého zařízení (PC, mobil, tablet...) a posloucháte. Popř.si můžete vypálit na vlastní CD. 

  Ráda bych se s Vámi podělila o setkání s Lornou Byrne.

  Můj první kontakt s dílem Lorny Byrne, se odehrál při namlouvání její úžasné - osvícené knihy "Andělé v mých vlasech", pro slepeckou knihovnu. Tento příběh mě velmi zasáhl, vzpomínám si, že jsem chodila domů se slzami v očích.

  Oslovilo mě její otevřené vyprávění o tak intimních prožitcích z duchovní oblasti, které pro mnohé mohou být neuchopitelné, ale pro druhé mohou být potvrzením, že jemněhmotný svět kolem nás existuje. Její dílo je pro mne velkou inspirací, dodalo mně odvahy podělit se také o své prožitky a vytvořit projekt Léčivého divadla.

  Mnoho let si píši a maluji svou duchovní inspiraci, nikdy mě nenapadlo, že bych o ní mohla s lidmi hovořit, teď už vím, že ano.

  Při osobním setkání mě Lorna požehnala 4 CD "Andělé v mých vlasech", které jsem s láskou a úctou namluvila. Vyjádřila to slovy, pokud se něco dělá srdcem, z lásky a bez očekávání, bude se dílo dařit.

  A tak věřím,  že CD Andělů v mém srdci bude požehnání a radostí pro všechny posluchače. Dospělé i ty dětské. Andělé jsou příběhem děvčátka, které se vyrovnává se svou citlivostí a vnímavostí a právě proto je vhodné i pro dětské posluchače. Pomůže jim pochopit svět andělských ochranců a průvodců, kteří mají i velký smysl pro humor.

  Pro všechny posluchače je na závěr knihy jako dar od Boha nahovořena Modlitba andělů léčitelů, která je velkým pomocníkem pro uzdraveni.

  Ať vás andělé provází. 

  S láskou,Gabriela

  Recenze

  "Audiokniha Andělé v mém srdci byla několikrát nominována na nejposlouchanějši knihu,která patří i mezi knižní bestsellery. Interpretka , herečka a zakladatelka Léčivého divadla Gabriela Filippi, mimořádně poutavým a citlivým způsobem posluchače ve svém vyprávění vtahuje do příběhu. Její herecké umění je zároveň povznášeno hudebním doprovodem Milady Karez. Při poslechu audioknihy nepochybujete,že se to všude kolem vás anděly jen hemží. "
  František K.
 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Podobné zboží

Pohádky podle Leonarda mají zvláštní kouzlo. Otevírají dětem jejich nitro…
Malý chlapec z typické měšťanské rodiny je od narození nadán…
Příběh dar z nebes zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po…
Audiokniha o sibiřské vševědce Anastasii, jejích hlubokých myšlenkách a pohledu na svět, na naši…