VIDEA

Na této stránce vám chci přinášet zajímavá, přínosná, důležitá nebo exkluzivní videa, která věřím, že vás obohatí. 

UNIKÁTNÍ ROZHOVOR GABRIELY FILIPPI S VLADIMÍREM MEGREM

Autor knižních bestsellerů o Anastasii, vědmě  žijící uprostřed přírody, svěřil v rozhovoru Gabriele své první pocity z jeho setkání se svou milovanou Anastasií. V tomto exluzivním rozhovoru Vladimír prozradí jak prožít šťastný život na zemi.

CELÝ ZÁZNAM ROZHOVOR GABRIELY FILIPPI S VLADIMÍREM MEGREM 

Záznam byl pořízen na představení Anastasia 18.9.2017 v Léčivém divadle v Praze. 

Jedním z nejvíce hraných představení Léčivého divadla Gabriely Filippi je představení „Anastasia“ na motivy stejnojmenného knižního bestselleru autora Vladimíra Megreho. A tak není divu, že jednoho zářijového večera praskala Lávka ve švech nejen na místa, ale i energií, když pozvání Gabriely přijal sám autor.

VIDEOPOZVÁNKA NA ANASTASII

Domnivali jsme se, že vytváříme drama plné hlubokých myšlenek. Ale jak jsme se zmýlili nám ukázali diváci při prvním představení. Smáli se od začátku do konce, vytvořili jsme lidskou komedii, aniž bychom chtěli. :-)

V této krátké ukázce přijměte pozvání na hudební představení Anastasia, které je možné shlédnout po celé republice.

UNIKÁTNÍ ROZHOVOR GABRIELY FILIPPI S RAYMONDEM MOODYM

Rozhovor s uznávaným psychologem a lékařem.

Jeho kniha Život po životě se stala světovým bestsellerem v oblasti zabývající se tématikou prožitků blízké smrti.

Inspirující vyznání Tomáše Kluse

Kdo si pustí video, zjistí, kdo a proč se snažil Tomáše několik let vyhodit z DAMU a co bylo jeho původním snem. Zda řeší ekologii a jakou vidí souvislost mezi tunami oblečení na skládkách a nezkrotnou myslí lidí.

Otázky pak vlastně vznikaly samy od sebe. Nabízíme vám „ochutnávku“ několika vybraných otázek a reakcí z nesestříhaného video záznamu.