CHLAPEC, KTERÝ VIDĚL PRAVDU

Chlapec, který viděl pravdu, je autentický deník z prostředí Viktoriánské Anglie, jehož autor si přál zachovat anonymitu i po své smrti. 

Malý chlapec z typické měšťanské rodiny je od narození nadán schopností vidět to, co jiní nevidí - auru, duchovní bytosti, mrtvé příbuzné. Ale také zachycovat informace o minulosti či skrytých myšlenkách jiných lidí.

Svá tajemství se však musí naučit nechávat zpočátku pro sebe, až postupně se učí se svým darem zacházet.

Celkový čas: 2:35 h

Cena: 249 Kč

Vypráví: Gabriela Filippi

Mp3 nahrávka, po zakoupení si stáhnete do svého zařízení (PC, mobil, tablet...) a posloucháte. Popř.si můžete vypálit na vlastní CD. 

Recenze

Audiokniha Chlapec který viděl pravdu je nádherná. Velmi krásně zabarvený, jemný hlas Gabriely Filippi dává už tak přitažlivému a zamyšlení se hodnému příběhu nádhernou milost.
Iva Kubíková
Je to zajímavé, uklidňující, díky Gabriele Filippi se přìběch Chlapce, který viděl pravdu velmi příjemnê poslouchá a pro mě je to potvrzení tiché, nikomu se nevnucující pravdy, že z této zastávky jménem lidský život ve správný čas zase pojedeme dál.
Iva Kubíčková
Poslech nás nechává sdílet myšlenky a zážitky člověka, který vidí auru a je médiem pro kontakt s dušemi mrtvých. Je zajímavé, jak se mění barva aury v závislosti na povaze člověka. Také rozhovory s duchovními průvodci dávají prostor k zamyšlení. Obsah je velmi zajímavý pro toho, kdo věří na existenci něčeho vyššího, dalších životů, prostě na esoteriku. Kniha je velmi hezky, citlivě namluvená – uklidňující hlas Gabriely Filippi krásně provází k meditaci, zamyšlení a k uklidnění duše.
Petr