Prožijte nebeskou svatbu vašich vnitřních partnerů

Meditace vnitřní ženy a vnitřního muže 

Koučink + řízená meditace

Video a Mp3 nahrávka

V každém z nás je vnitřní žena i vnitřní muž – ženská a mužská energie.

To, v jakém jsou poměru či dominanci, se pak odráží na našem chování, preferencích a koho si přitahujeme do života. Nejznámější příklady toho, že se v někom dominantně projevuje opačný princip jsou žena „mužatka“ a zženštilý muž. 

 Jak tělo zrcadlí energie?

Levá a pravá strana našeho těla zrcadlí ženské a mužské energie. Když se nám například dějí na levé straně úrazy či nemoci, souvisí to pravděpodobně více s naší ženskou částí a jejími úkoly či tématy. A naopak. Na pravé straně našeho těla se více zrcadlí naše mužská energie a její příběh. V tomto případě nezáleží na tom, jestli jsme leváci či praváci.

Díky tomu, na jaké straně těla řešíme zdravotní omezení, si můžeme definovat, jsme-li více v ženské či mužské síle. 

Co na vás v meditaci čeká? 

 • Nebeská svatba a sebe poznání
  V meditaci prožijete nebeskou svatbu vašich vnitřních partnerů, poznáte v jakém poměru jsou zastoupeni ve vašem těle a prožijete hluboký zážitek setkání se sebou samými. 
 • Práce s energií
  Poznáte, kam směřovat svou energii, abyste byli vyrovnaní. 
 • Cesta k harmoničtějším vztahům
  Ve vztazích, jak známo, je lepší začít u sebe. Jak už asi víte, druhého nezměníš, sebe můžeme… Vyladit své „vnitřní partnerství“ je tedy klíč k harmoničtějším vztahům.
Přeji krásný večer všem, Gabrielko děkuji za dnešní probuzení Vnitřní ženy a Vnitrniho může ve mmě. Velka síla to byla v probuzení vnitřního může ve mě, srdce znělo tak krásné při vyslovení ODPUSTENI vnitřnímu muži, velká síla a úžasný pocit v tomto probuzení...při podívání se do očí vnitrni ženy a vnitřního může jsem pociťovala, vnímala úžasný blažený pocit, krásné barvy uvnitř zarily🌈💞to je nádhera a SRDECNE za to děkuji, děkuji, děkuji.
Šárka Mašková
Gabrielko, krásná meditace! Moc mi to pomohlo - dokonce se mi zdálo, že se mi narovnává páteř... a krásně mi šlo vše vizualizovat. Už jsem podobnou meditací prošla před pár lety, ale nyní byly obě ty postavy mnohem lépe viditelné a také silnější, krásnější.... 
Šárka Brychtová
Gabrielko, děkuji 🙏💖za úžasný zážitek, nové poznání, které mne nesmírně obohatilo💗🦋💗
Dagmar Pitnetová
Nádherná Úžasná Krásná Gabrielko, děkuji moc za meditaci vnitřní žena-vnitřní muž, nádhera. Moc děkuju, mám krásný vnitřní prožitek. Děkuju, děkuju, děkuju, nic jiného k tomu již nejde napsat. Jsem moc ráda, že mi chodí všechno právě včas, je to ohromující.
Mirka

Pro koho je meditace vhodná

 • Pro ženy, které chtějí vypadat a cítit se žensky.
 • Pro všechny, kteří chtějí vést vyrovnaný dialog mezi emocemi a raciem.
 • Pro všechny, kteří chtějí poznat odvahu k velkým činům.
 • Pro všechny kdo chtějí být a žít v plném zdraví.
 • Pro všechny, kteří touží po harmonickém partnerství.

 Animus a Anima budou tančit radostný, vyvážený život.

Muž a žena nejsou stejní. Ale dobře se doplňují

V přírodě je to zařízeno tak, že co chybí jednomu, má ten druhý a naopak. V ideálním případě nestojí muž a žena proti sobě, ale doplňují se. Muž touží po slávě. Žena netouží po trůnu. Z celého srdce si přeje stát se chrámem lásky.

Nejmocnější zbraní ženy je její vnitřní síla, která ochraňuje jak ji, tak její blízké a k tomu je zapotřebí vyladit i své vnitřní prostředí. Svou vnitřní ženu v harmonii s vnitřním mužem.

Pro ženu je přirozené být introvernější, být teplem rodinného krbu. To je přirozenost ženy.

Když se žena pohybuje ve vysokých funkcích nesmí zapomínat na svou ženskost a křehkost, aby nadále vyzařovala ženu. Žádný muž se nechce hádat a žít s ženou, u které převažuje vnitřní muž. To platí samozřejmě i naopak. Žena nepotřebuje mít po svém boku zženštělého partnera, ale vyrovnaného muže vyzařujícího mužnou sílu.

Sama na sobě poznám, když vstupuji příliš do mužské roviny. Když vedu divadlo, rodinu, camp . Tehdy se začnu paradoxně zakulacovat. Tělo hlásí: „Pozor, pozor, vrať se do svého ženství.”
Gabriela FilippiAutorka meditace

Život je krásná, dobrodružná hra 

A vy ji tentokrát můžete hrát se svou vnitřní ženou a vnitřním mužem.

Cena meditace je 499 Kč / 20 €, délka 30 minut.

OBJEDNÁVKA

Vyplňte formulář a hned po zaplacení vám přijde odkaz na video a mp3 nahrávku.