Andělské meditace pro pohlazení duše

My lidé potřebujeme hladit, laskat, konejšit, milovat, abychom tuto lásku dokázali dávat druhým i sobě. 

Věřte mně, že nikdy není dost lásky, kterou bychom mohli nechat vstoupit do našich životů.

Andělé, nebeské bytosti, jsou stvořeni z lásky. Jsou neustále v naší blízkosti, připravení nás objímat, pomáhat nám v uzdravení, usnadňují nám rozhodování v životních situacích. Na světě jsou miliony andělů průvodců, kteří jsou připraveni stát po našem boku a pomáhat nám.

Stačí je jen oslovit!

Ano, v tom je kouzlo, které musíme mít na paměti. Nemohou nám pomáhat dříve, dokud je neoslovíme.

S anděly jsem začala hovořit, když jsem se setkala s Lornou Byrneovou a její knihou Andělé v mých vlasech. V mém životě se začaly dít zázraky. Tak velké, že znějí  trochu jako pohádka.
Můj život se obrátil naruby. Vytvořila jsem Léčivé divadlo, kterému lidé zpočátku přezdívali ANDĚLSKÉ, protože jsem o andelělech hrála a v lidech probouzela odvahu komunikovat s nimi.
Začala jsem vnímat i andělské bytosti okolo druhých lidi a když bylo potřeba, komunikovala jsem s nimi.

To vše můžete i vy.

⤵︎

Připravila jsem pro vás 5 nádherných silných meditací, které vás vezmou na cestu lásky a milosti.

Prožijete, že na světě NEJSTE SAMI, ale jdete krok za krokem se svými anděly, kteří nám pro tento život byli předurčení.

Ukázka z meditace Koupel v milosti andělů Serafů

Jaké meditace na vás čekají?

  • Láska na křídlech andělů

Umíte si představit, že na světě nejste sami? Skrze meditaci Láska na křídlech andělů se potkáte se svým andělem strážným. A není důležité jestli na anděly věříte nebo ne, protože od okamžiku, kdy vstoupíte do této meditace, začne váš vztah s andělskou bytostí kvést. Andělé čekají celý náš život v naší blízkosti na tento okamžik, kdy o nich začneme přemýšlet. A od okamžiku, kdy jim dovolíme, aby nás ochraňovali, se v našich životech začnou dít zázraky.

  • Léčení s anděly v záři nebes

V této meditaci prožijete 4 body léčení s anděly. Vykoupete se v záři léčivého světla, které aktivuje vaše duchovní srdce. Poznáte své životní směřování a dozvíte se jméno anděla, který vás v meditaci navštíví. Anděl může být v každé další praxi meditace nový. Nebuďte překvapení, když poznáte více andělských průvodců.

  • Kouzelné bylinkové království

Představte si, že se kouzlem dostanete do bylinkového království plného víl, skřítků a voňavých květin. V tomto království si můžete odpočinout jako v lázních, které jsou pro vás připravené. Vrátíte se do dětských let a najdete zde svůj sen, šifru ke svému životnímu směřování. V bylinkovém království najdete svůj klíč ke štěstí.

  • Léčení teplem lásky

V této meditace přijmete všechny své strachy, obavy, traumata a uzdravíte je hřejivým světlem lásky. Dostane se až k počátečnímu okamžiku zrození. Tato meditace rozpouští do hloubky pochybnosti o sobě sama. Nebuďte překvapení, když bude vaše duše plakat slzami radosti. Je to velmi silná očistná meditace vedená v bezpečí lásky.

  • Koupel v milosti andělů Serafů

Jedna z nejsilnějších meditaci, která byla stvořená. Vychází z hlubokých léčivých obřadů andělů serafů. Setkání s těmito duchovními bytostmi povznese naše tělo i duši do andělských sfér. Serafové v této meditaci léčí naše jemněhmotná těla stříbrnými páskami milosti. Pomáhají nám projasnit naši auru, na kterou každý den působí naše chování, myšlenky, vyřcená slova.

Meditaci můžete pouštět i k uzdravení druhých, kterým chcete pomoci.

Všechny meditace jsou ve formátu mp3. Po zakoupení dostanete odkaz na jejich stažení. Můžete si je pak poslouchat v počítači, mobilu apod. 

Milá Gabrielo, vy sama jste nádherná andělská bytost v lidské podobě, děkujeme za takové andělské meditace.
Ludmila Nováková
Není nic krásnějšího, než Váš hlas... A Vaše meditace jsou pro mne branou do nebes... ♥️
Gabriela Doskočilová
Velmi děkuji, je to zvláštní ˇˇˇˇˇcítím se jako bych byla součástí všech těchto nádherných nahrávek, neskutečné krásný pocit❤️🤗
Silvie Riar Brezna
Děkuji Vám za krásné meditace. Jsou moc krásně namluvené a úžasná hudba. Úplně mě to celé pohltilo, nádherná energie. Moc, moc děkuji. Vaše posluchačka Ivanka
Ivana Procházková
Paní Gabrielo, děkuji Vám za nádherné meditace. Stále si je pouštím, jsou uklidňující. Jsem moc ráda, že je mám .
Ludmila
Děkuji Vám z celého srdce za nádherné meditace. Vaše meditace mě pomáhají projít těžkostmi této doby, a to nejen mně... máte jemný a překrásný hlas. Pustila jsem si meditace večer a moje 5 letá vnučka se s nimi lehce ponořila do říše snů. Byla jsem ráda, protože doma mívá těžkosti s usínáním, je to velmi citlivá holčička. Říkala mi, že usne doma jen tehdy, když je u ní maminka, nic jiného jí prý nepomůže, má strach z neviditelného... a u mě usnula právě díky Vašemu léčivému hlasu. Děkuji, děkuji, děkuji.
Yveta Sekáčová

Hrajte si v těchto meditacích jako malé děti, kteří věří na pohádky i na to,co je běžnému vidění neviditelné a díky tomu se třeba setkáte se svým andělem strážným.

Anebo třeba praskne obruč okolo vašeho srdce, obruč nedůvěry v duchovní svět. A tím do vašeho života vstoupí nová energie, nové vztahy a zázraky, po kterých toužíte.

Přeji vám z celého srdce, abyste prožili naplnění láskou a milostí.

Gabriela

Objednávka