Štíhlí, zdraví, hubení
Čtyři kroky ke štíhlému tělu

MEDITACE ŠTÍHLOSTI

Slovem provází Gabriela Filippi
Zpěvem Patrik Kee

A je to tady! Přišel impuls, který mě přiměl k vytvoření
Meditace pro štíhlé a zdravé tělo. 

Zkušeností mám mnoho.

Od samého narození, kdy jsem přišla na svět jako štíhlounká, křehká blondýnka až po dnešní dny, kdy jsem se dostala do období zralé ženy, která přivedla na svět dvě krásné děti a ne a ne se smířit s tím, že by snad Venuše měla být mou předchůdkyní. Myslím tu věstonickou, kterou některá z žen plných tvarů zakopala, aby se s ní už nemusela ztotožňovat. :))))

Před pár lety jsem si to s ní na jižní Moravě, když jsme tam byly na zájezdu samé ženy, také vyříkala. :)

Nemusím se dívat do zrcadla, ani stoupat na váhu, stačí přijet na návštěvu k mé matičce a z jejího výrazu čtu slova, která netoužím slyšet.

Pochopila jsem,že mé tělo je tím nejdokonalejším učitelem.

MILUJI HO.

Pochopila jsem, že mé tělo je tím nejdokonalejším učitelem. Když se zakulatí, hnedle mě donutí vpustit do života řád a disciplínu. Zdravou stravu, pravidelný pohyb, očistu atd.
 
Díky mému tělo jsem měla možnost otevřít mnoho komnat, které by mně za ideálních okolností zůstaly skryty.
 
Miluji své tělo. Ano, přijímám jej štíhlé i oblejší. Vše je v mé vůli, mysli a důvěře. Děkuji svému tělu za každý nový den, kdy na něm mohu objímat a hřát mé milované. Kdy mohu po ránu chodit voňavou roklí své pravidelné kilometry. Kdy dokázalo přivést na svět děti a rozplynulo se v lásce.

Tolik lásky a radosti mně dává, že i já jej toužím opět obdarovat lehkostí, svěžestí, zdravím a štíhlostí. A jestli to cítíte jako já, tak jsem pro vás připravila řízenou meditaci, která vás povede ke zdravému a štíhlému tělu.

Mám Meditaci štíhlosti koupenou necelý týden a pouštím si každý večer před spaním. 1kg za 5 dnů dole. Nemlsám sladké bonbóny a cítím se po těle lépe. Hlas Gabriely je tak laskavý a konějšivý, že nahradí všechny bonbony... Za mně~rozhodně ano ~ pomáhá.
Berenika
Gabriela Filippi Váš hlas je na nahrávce úžasný... Budete dělat další nahrávky s meditacemi? Od té doby co poslouchám tu Vaši, hebkou, jemnou a něžnou, od té doby i všechny ostatní přijdou tvrdé a nelíbí se mi 😂 Prosim o další, na hojnost a partnerství ❤️.
Paní Filippi, meditace je skvostná! Moc děkuji:-) Přeji krasne dny.
Zdenka Topinková
Díky Meditaci se mně nějak zrušily chutě na sladké a zvýšil takový hezký pocit ze sebe... Mám lepší náladu a asi se i víc hýbu.. 😍
Berenica Ray
Děkuji za nádhernou meditaci. Nemá chybu, je od srdce a díky ní jsem mohla nahlédnout mezi světce a osvícené osoby -mj. se mi zjevil Ježíš a Panna Marie v jeskyni. Byl to nádherný zážitek. Cítit tu lehkost, čistotu a vesmírné bytí je opravdu úžasné!
Ludmila
Krásný večer paní Gabrielo😊, mnohokrát Vám děkuji za meditaci, která u mě přistála rychlostí rakety❤️🙏🧚‍♂️. Je krásná, muzika božská, hlas velice milý a uklidňující. Dala jsem si ji hned ráno! Přeji krásné dny, budu objednávat i další🧚‍♀️. Děkuji mnohokrát,
Kateřina Fialová
NIKDY JSEM NESLYŠELA KRÁSNĚJŠÍ MEDITACI A NIKDY TAK HEBKÝ, LASKAVÝ A ROZMAZLUJÍCNĚ KONĚJŠIVÝ HLAS. ❤️❤️❤️
B.R.
Psychika je rozhodujuca aj pri chudnuti. Tato meditacia je uzasna....denne 20min meditacia,laska k sebe samemu,pravidelna strava a aj kila idu dole. Dolezite je si verit a lubit sa. Je to skvela pomocka ako to v sebe najst ;-)
Soňa Selnekovič
Meditace štíhlosti je úžasná, celkově i na uvolnění a uvědomění si svého těla, mám ji ráda a jsem za ni moc ráda
Petra Podzimková
Krasna meditace, je to takove pohlazeni pro telo, obejmuti tela s dusi. Ach 💙
V.Jelínková
S meditací štíhlosti jsem začala milovat své tělo a vidím se krásná...Změnila jsem myšlení 😊😊 konečně se mi i váha hla
Jiřina
Nic krásnějšího,než je Meditace štíhlosti jsem dlouho neslyšela.
S.Tesařová
Poslouchám doma meditaci na štíhlost. O posvátné filozofii hodně víme a pracujeme na sobě 🙏👼😇. Ale takový hezký poznatek. Mluvíme o meditaci, otevřu dveře na lodžii a vzduchem letí bílé holubí pírko. Ještě nikdy jsem to takhle nezažila ❤️❤️❤️❤️❤️
R.Doležalová
Milá Gabrielo..asi tohle bych Vám chtěla napsat..♥️🌬️♥️ z mého srdce k Vašemu právě proudí tolik lásky..děkuji za meditaci štíhlosti..🙏 ..budu doporučovat mým klientkám, kterým pomáhám na cestě usmíření s vlastním tělem a zbavení se křivd ve formě kilogramů nadmíru..♥️ Krásný den.
Markéta R. Lišková
Meditace je moc krásná, oblíbila jsem si ji. Vnesla mi nové úvahy a obrazy. A první vlaštovky říkají, že je i účinná 🕊☀️ Děkuji 😊
P.Boučková
Meditace štíhlosti je překrásná, naplněna Světlem a Láskou ✨❤️ děkuji
Šárka Bendová
Meditace je moc krásná, oblíbila jsem si ji.Vnesla mi nové úvahy a obrazy. A první vlaštovky říkají, že je i účinná 🕊☀️ Děkuji 😊
P. Boučková
Vyzkousela jsem ze zvedavosti.....mile me to prekvapilo. Podarilo se mi schodit 11kg a diky meditaci se mi to dari drzet. Je to hodne o nastaveni hlavy....dekuji.moc Gabrielko ❤🙏
L. Migdalová
Dobrý den, Gabrielo, zakoupila jsem si od Vás meditaci štíhlosti a chtěla bych Vám za ni moc poděkovat. Máte velice příjemný hlas a nahrávka je skutečně krásně zpracovaná. Už jsem si ji několikrát pustila a pokaždé mám tak krásný pocit. Vnímám, jak své tělo více sleduji, všímám si ho. Ohmatávám jej i v místech, o kterých jsem si ještě donedávna myslela, že jsou právě těmi nedostatky. Moc Vám děkuji za Vaše snahy, za Vaši lásku a vnitřní sílu, propojenou s neskutečnou něhou. Mějte se krásně. Ať se Vám daří ve všech oblastech, na které se zaměříte.
S pozdravem a úctou Marie Jakoubková

MEDITACE ŠTÍHLOSTI

  • Každý den můžete meditovat na to, abyste zhubli a díky tomu hubnout. :)
  • Naučíte svou mysl lehkosti a ta automaticky vyvine tlak na fyzické tělo.
  • Tato meditace vám dodá potřebný impuls ZAČÍT.
  • Osloví v nejhlubších vrstvách vaše buňky, které rozkvetou v plné zdraví.
  • Naučí vás milovat své tělo.
  • Jako sochař vytvoříte ideální představu vašeho těla a ta se začne naplňovat.

Chcete být štíhlí?
Pokud ano, pojďte začít.

JAK MEDITACE FUNGUJE

Pomocí čtyř úkolů, které meditací přirozeně plynou, přimějete své tělo, aby s vámi spolupracovalo a nastolilo svou proměnu.

1.úkol

MILUJI SVÉ TĚLO

V prvním úkolu se naučíte přijímat své tělo. Pochopíte, proč je takové jaké je a díky tomu se s ním domluvíte na změně.

Je to velmi dobrodružná část, která vás může díky vašemu tělu dovést k neuvěřitelným tajemstvím, které jste už třeba dávno vytěsnili ze svého příběhu.
(Já osobně jsem pochopila proč mě mé tělo vedlo k oblasti bříška a díky tomu jsem nahlédla do své minulosti až do období 17.stol., do kláštera v Itálii.)

2.úkol

LEHKÁ JAKO PÍRKO

V tomto úkolu budete pracovat se svou myslí. Naučíte jí lehkosti a ta pak zcela přirozeně vyvine tlak na fyzické tělo, které bude přirozeně hubnout.

3.úkol

NOVÝ IMPULS PRO VAŠE BUŇKY

V tomto úkolu pohovoříte se svými buňkami, ze kterých se tělo skládá a dáte jim zcela nový impuls do života. Rozkvetou se jako jarní květina k novému životu v novém, zdravém těle.

4.úkol

VYTVOŘÍTE SI IDEÁLNÍ PODOBU SVÉHO TĚLA

Stanete se tvůrci své ideální představy svého těla. Svou představu proměníte ve skutečnost. Prožijete si pocity ve svém štíhlém těle a vydáte se na cestu za splněnou realitou.

JAKÁ JE CENA MEDITACE

Cena Meditace štíhlosti je

399 Kč / 16 €

Délka: 18:12 minut
Formát: mp3 (dostanete odkaz na stažení meditace)

Milí přátelé, mějte na paměti, že tento krok, CESTOU MEDITACE ŠTÍHLOSTI, který jsem pro vás připravila, je skládankou kroků dalších.
 
Čím jsme starší, tím více potřebujeme pohybu a vyvážené stravy. Nejsem zastáncem extrémních diet. Po jejich ukončení se váha vrací k původnímu, to byste v těchto dietách museli pokračovat navždy. Z mých zkušeností vím, že  vyvážená zdravá výživa vzhledem k věku přizpůsobená+přirozený pohyb ve všech podobách (já miluji jógu a chůzi každý den v lese), je cestou ke zdravému, štíhlému tělu. 
 
Přeji vám ať se vám podaří své představy, proměnit v realitu. 

 

Vaše Gabriela