Filmografie

  • 1983-84 Konzervatoř Brno - obor balet
  • 1988-90 Konzervatoř Brno - obor hudebně dramatický
  • 1990-93 Konzervatoř Praha - obor hudebně dramatický
  • 1992-93 Muzikálová škola Petra Novotného

Divadlo

  • 1992 Absolventské představené - Malované na skle
    role: Anděl, režie: Srba
  • 1992 Absolventské představené - Plaváček
    role: Budinucha, režie: Šimák
  • 1992 Příbram - Tři v tom
    role: Colombína, režie: Schejbal
  • 1993 Klicperovo divadlo Hradec Králové - Hamlet; role: Ofélie, režie: Deák
  • 1993 KDHK - Mnoho povyku pro nic
    role: Hero, režie: Tarant
  • 1994 KDHK - Ondina
    role: Ondina, režie: Deák
  • 1994 KDHK - Krvavá svatba
    role: Nevěsta, režie: Gábor
  • 1995 Státní divadlo Ostrava - Casanova
    role: Tereza, režie: Lipus
  • 1995 KDHK - Každý má svého Leona
    role: Soňa, režie: Brožek
  • 1995 Šumař - Na svatbě
    role: Chava, režie: Brožek
  • 1996 KDHK - Malý princ
    role: Růže, režie: Brožek
  • 1997 KDHK - Nostra Dea
    role: Dea, režie: Zajíc
  • 1998 Činoherní klub Praha - Ženitba
    role: Agáta, režie: Strnisko
  • 2001 Činoherní klub - Návrat do pouště
    role: Marie, režie: Polák
  • 2003 Branické divadlo - Do pyžam
    role: Brigitte, režie: Hruška
  • 2003 Ostrava národní divadlo - Hamlet
    role: Ofélie, režie: Deák
  • 2002-3 Představení pro děti - Z pohádky do pohádky
  • 2005-6 Velká zebra
    režie: Palouš
  • 2006 Božská komedie
    role: Beatrice, režie: Friedl
  • 2006 Faust a Markétka
    role: Markétka, režie: Friedl
  • 2009 Kolumbus a Isabela
    režie L.Brožek

Televize - film

  • Napoleon
    režie: Šturza
  • Maestro
    režie: Štaindler
  • Šípková Růženka
    režie: Párnický
  • Drobné něžnosti
    režie: Klein
  • O myrtové panně
    režie: Simonová
  • O touze
    režie: Simonová
  • Hříchy pro pátera Knoxe
    režie: Klein
  • Hříchy pro diváky detektivek
    režie: Klein
  • Mýtická trilogie
    režie: Císařovský
  • Requiem
    režie: Císařovský
  • Trhala fialky dynamitem
    režie: Růžička
  • Anička s lískovými oříšky
    režie: Horal
  • Pomalé šípy
    režie: Venclík
  • Malostranské humoresky
    režie: Pecha
  • Koncert
    režie: Deák
  • Člověk člověku člověkem
    režie: Šturza
  • Inkarnace
    režie: Bártfilm
  • Jen počkej zajíci
    režie: Bártfilm
  • Ztracená dcera
    režie: Bobek
  • Kázání rybám
    režie: Kačírek
  • Věčné jaro Z. Fibicha
    režie: Kaňka
  • Klíče na neděli
  • Jak se Matěj učil Čarodějem
    režie: Švarcová
  • Hvězda života
    režie: Cieslar
  • Právo na smrt
    režie: Procházková
  • Past
  • Černí andělé
    režie: Chaun
  • Červená karta
  • Vánoční nehody
    režie: Kotek
  • Doblba!
    reřie: Vachler
  • Bratrstvo ohně
    režie : Motycka
  • August silný
    režie :Gutschmidt
  • Vendeta
    režie : Djambas
  • Vánoční koncerty ze senátu
    režie : S.Vaněk
  • Wagner
    režie : S.Vaněk
  • Symfonie tisíců
    režie: S.Vaněk